reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Wyczekany trzymam &&&&
Asiolek a ty jak sie czujesz?
Ja juz w sali .Oliwka dostala 10 apgar, 3520 i ma 52 cm.

Niemogę uwierzyć że jest juz z nami, spać z emicji nie mogę. I glodna jestem jak wilk.M nawet nie zdążył nic kupic bo od mojego tel zeby wracał w kilka minut byl .Oj przyjadą mandaty :-)
 
A ja leżę w wannie i licze skurcze - poki co sa co 10 minut ale krotkie wiec staram sie byc spokojna i sie zrelaksowac bo nie wiem czy jechac czy jeszcze nie
Agula gratuluje
Wyczekany &&&&
Asiolek odpoczywaj kochana
 
Monia - kciuki zeby sie rozkręcilo &&&
agula - gratuluje
wyczekany - &&&&&
asiolek - powodzenia w pionizacji

u mnie życie szpitalne pełna para. Jak przysnelam to zaczęli łazić, mierzyć temperaturę itp. Masakr. A i nocka średnia. Teraz malutka spi od godzinki a ja już nie. Moze jeszcze uda mi sie przymknąć oko :)
 
reklama
Hej ja jeszcze czekam. Skurcze co 15 minut i tak od 1 w nocy. Spalam 30 minut moze. Dostalam zastrzyk przeciwbolowy ale srednio pomogl. Nie mniej da sie przezyc:) bede inf. Na biezaco. Trzymajcie kciuki
 
Do góry