reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Asiołek, Ewelinka, jak Wam zazdroszczę ćmienia!!!!

Moja Mała od kilku dni ma koszmarne wieczory (od 18) - tylko na rękach się uspokaja, odkładana momentalnie wpada w ryk. Wypadałoby ją przetrzymać, ale sumienia nie mam. Ponad to płacze już łzami, leją się po policzkach. Smutny widok, smutny!
Przez to padam z Nią o 21. A przecież już za tydzień koniec połogu :-) A tu sił brakuje na seksik (po tylu miesiącach abstynencji) :no:

Czyżby Faisca urodziła?
 
reklama
Sylwia no to smacznego !!!!!

Kaspian wolalabym nie palic ,ale w tej kwestii moja silna wola jest do d....

Faisca napewno juz tuli swoje malenstwo :-)
 
Sylwia88 az mnie zęby zabolaly jak o tym pomyslalam ;))
A u mnie maly spi, starszak oglada garfilda na tvn a ja chyba ide spac poki mlodszy dziec spi. Bo o 22 pewnie bedzie placz i karmienie.
Co do dopajania to sama sie zastanawiam nad tym ale sadze ze mleko matki powinno wystarczyc.
 
Ja karmię piersią i nie dopajam. Po co? :O

Lilith, Ewa zaczęła się uśmiechać przedwczoraj, czyli na 5 i pół tygodnia.

Faisca pewnie już z maluchem w ramionach.

Sylwia OMG to chyba nie jest normalne :D
 
Kahaka dziękuję :-D czyli spokojnie czekam a niecierpliwie się bardzo bo póki co to jest takie poł na pół - rozbrajające. Tak więc zazdroszczę :tak:

Przy karmieniu piersią się nie dopaja bo mleko mamine jest jak jedzenie i picie.
Przy butli uważam, że to wręcz obowiązek, tym bardziej, że pomaga na brzuszek i kupkę.
 
Sywlia z tym lodem to rzeczywiście szaleństwo ale mi kiedys też zdarzało się chrupać - tylko to było sporadycznie ;)

Też macie taką skorupę na dłoniach od nieustannego mycia rąk? O matko miałam to jak Maja się urodziłą i teraz znowu.... ale zamówiłam balsam do masażu niemowląt i mam zamiar przy okazji korzystać ;) bo wstyd normalnie z taką skorupą wychodzić.... ja niestety zawsze mam tak od nadmiaru wody ;) ręce myję 100 razy ;) dziennie więc mam co mam ;)

Fiuu brakuje mi to Ciebie zdrowiej piorunem bo tęsknię za Twoim poczuciem humoru :*

Dziewczyny piszcie choć po jednym zdaniu co u Was... a nie... urodziły i już cicho siedzą ;)

Monya jak się karmi piersią to nie powinno się dopajać... jak mm to wtedy można dopajać ale nie trzeba :) generalnie każdy robi jak chce i jak jest dobrze to znaczy, ze jest dobrze :)))) Ja kilka razy podałam wodę przegotowaną... może podam niedługo jeszcze coś do picia bo mała jest obżartuch i musi nam wypaść jedno mleko z obiegu dobowego... bo za szybko przybiera.

Kaspian na dobry seksik siły się zawsze znajdą ;) ale życzę CI aby Małą dobrze spała!!! No wszystkim nam tego życzę :))))))))))))))))

Ewaelinka jak rodzice sobie pojadą to sama sobie sterem, żeglarzem itd. :)))) jak najlepiej się organizuję sama ;))))

Lilith pamiętasz ile dex jadł jak skończył 3 tygodnie i ile wypijał?

Gorgusia dobrze, że u Was dziś lepiej - oby tak dalej!

Atana muzyczke sobie dzis puszczamy regularnie :))))

Gawit :) ja też nie lubię ostatnio gotować bo to wyzwanie obecnie... tylko, że mój mąż sam się w temacie świetnie organizuje... tylko szkoda mi tego jego czasu aby jeszcze gotował :( bo mamy go niewiele.

Cwikla są dwie metody zmiany mleka - jedna to wymiana posiłku każdego dnia o jeden więcej.... druga to mieszanie mleka w butelce na zasadzie wymiany miarki ;) wybór należny do Ciebie... podobno kiedy zamienia się mleka na podobno czyli np: bebiko na bebilon to się wymienia posiłkami... tak samo jak przechodzić z ze zwykłego na niezwykłe czyli z hydrolizowanym białkiem lub obniżoną zawartością laktozy... natomiast gdyby było odwrotnie z niezwykłego na zwykłę ;) to powinno się mieszać miarki w butelce - gdzies kiedyś o tym czytałąm ale nie pamiętam gdzie i tyle informacji jedynie mi w głowie pozostało :)

Barbarka ja też potrzebuję i fryzjera i kosmetyczki i masażysty :)))))))))

Anulka ciekawe, że nie byłaś u kosmetyczki :) dawno nic podobnego nei słyszałam :) ja bardzo lubię sobie czasem pójść i coś polepszyć ;) cieszę się, że u Was lepiej :*

Naktusia dobrze, że skok mija bo jakby miał trwać w Chrzciny to cienko to widzę ;) i się nie stresuj będzie super !!!!

Agula rozejm osiągnięto w USC?

Mexi co do wybudzania to gdzieś czytałam, że po chyba 6 godzinach powinno się budzić zwłaszcza maluszki takie bo im cukier spada ale nie wiem ile w tym prawdy :))))))))

Karaiwina ja też najczęściej czytam a nie mam jak odpisac bo rąk brakuje :))) cycujcie zdrowo i się stabilizujcie z karmieniem :) wtedy będziesz mogła do nas pisać na dwie ręce ;)

Kaspian jak to śmiesznie brzmi - gazica :)))) oczywiście bąkó współćzuję zwłąszcza tych co nie chcą same wyskakiwać z tych małych dupinek.

Magda37 jak tam się macie?

Ewcol napisz co u Ciebie jak dzieciaki? Nadal wsparcie czy już mają dość ;) ?

Carine ta huśtawka to wynalazek cud :))))

No i za chwilkę nie zostanie mi już czasu na dobry sen między karmieniami... :))))))) ale cóż ... bywa i tak ;) coś głodna jestem... zjadłabym ... białą pawłową z jagodami albo malinami i polewą toffi :pPP albo pleśniaka ech... i popiła ciepłym mlekiem :)
 
reklama
Do góry