reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Hehe nie ale starszego synka bede wozic do przedszkola :) a jak bede sama z bez starszaka to taki adapter na maxi cosi kupie bo juz takie mam wiec wtedy spokojnie bede sobie mogla zaplanowac spacery. Happymum mam podobny wozek jak ty na tym drugim zdjeciu. Bardzo jestem zadowolona. Lekki skretny, synek lubi w nim bardzo jeźdZić a mi sie super go prowadzi i fajnie miesci sie do hondy. A mamy type s trzy drzwiowy i malo miejsca :)
 
Jeśli chodzi o wózki to zwróćcie przy wyborze zwłaszcza uwagę na spacerówkę, bo tej używa sie najdłużej. Ja przy wyborze wózka kierowałam sie łatwością składania stelaża i aby był lekki i zgrabny przy ciągłym wkładaniu do bagażnika. I tutaj zazwyczaj duże pompowane koła sie nie sprawdzają, bo trzeba je ściągać bo zazwyczaj sie nie mieszczą
 
Okasia tak to Jolie,mam okazję kupic go urzywanego w stanie idealnym za £40-50 wiec sie mocno zastanawiam.
Aneta -daj foto i marke moze tanszy bedzie bo ten nowy £630
Matusiak-ja do mlodego mialam 6 wiec prawiw ekspert jestem
 
Ja mam Peg Perego Book Plus. Stelaz wózka jest super składa się jedną ręką, fotelik samochodowy bardzo bezpieczny, gondola bardzo ładna natomiast ze spacerówki nie jestem zadowolona a na nią wogole nie zwróciłam uwagi kupując cały zestaw :-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry