reklama

Sierpniówki 2016

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2016' rozpoczęty przez Ann_, 21 Listopad 2015.

1. Ann_

Ann_ Fanka BB :)

Hej są już jakieś przyszłe sierpniowe mamy?

• Przyda mi się Przyda mi się x 2
    • Lista
  2. mycha187

mycha187 Zaciekawiona BB

To chyba jeszcze za wcześnie, ale mam nadzieje ze w tym miesiącu juz się udało i ze dołączę do grupy.

3. reklama
  4. Shiira

Shiira Mummy'10

6 lat temu, 2 grudnia dowiedziałam się, że zostanę sierpniowa mama :) az serce ściska, że minęło już tyle czasu... Sentyment mam ogromny, więc dziewczyny! Testujcie pozytywnie! 3mam za Was kciuki i kibicuje całym sercem ♡

5. Ann_

Za wcześnie to nie jest bo ja już testowalam. Ale na betę muszę po weekendzie dopiero.

Mycha to trzymam kciuki ;-)

6. Kropka1985

Kropka1985 Fanka BB :)

Cześć! Ja tez dziś testowałam.... Druga blada kreska.... Bety nie zrobię bo u nas nie ma :/

7. Ann_

Kropka jak blada to może jeszcze wcześnie jest. To jak nie ma gdzie bety zrobić to pewnie warto za kilka dni powtórzyć test bo na takim etapie to lekarz raczej nie potwierdzi ciąży.

8. Kropka1985

Wiem wiem... Spoko! Ja wogole miałam in vitro wiec test do kliniki mam 30/11. A usg 5 tyg po transferze czyli ok 16/12 zostało mi tylko czekać :)

9. Ann_

To czekamy ;-)

10. reklama
  11. _krynia_

_krynia_ Zaciekawiona BB

ja dzisiaj testowałam i jest bladzioch na teście ale miesiączkę powinnam dostac dopiero za 3 dni więc dlatego ta kreska blada :) ale tak czy siak wybiorę się na betę na dniach :)

12. Kropka1985

Cześć Krynia! Ja zrobiłam dziś drugi test - rownież blada kreska. Boli mnie troche brzuch tzn jajniki taki tępy bol i ciągnie po udach do kolan... Nie wiem czy to ok. Macica tez zaczęła tak dziwnie Bolec wiec poleciałam po no spe i narazie jest ok. Mam stracha bo dziś powinnam dostać @ :( Eh mam nadzieje ze wkoncu spełnia sie nasze marzenia i żadna @ nie przylezie....

Poleć forum