reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Ja we Frisco.pl wszystkie zakupy robie i tam sa tez rzeczy eko bio.

n59y6iye227k1jnm.png
 
Hej dziewczyny czy miałyście może problem wozkowy z waszymi maluchami? Bo jak zawsze mój mały zasypiał na spacerze tak teraz nie będzie w nim leżał i koniec kropka tylko wrzask i ryk. Jest już w spacerówce i nie mam pojęcia co mogę zrobić żeby chociaż chwilę w niej wysiedzial
 
Pojechałam dzisiaj z dzieciakami i moją mamą na zakupy. Polazilismy po sklepach, moja Amelka spała od 9.30 do 13 :) po powrocie zjadła, pobawila się i teraz znowu śpi, zobaczymy jak to będzie w nocy.
 
Ja tam miałam ... teraz Igi powoli się normuje. Dziś np miał dwie drzemory po 2 h w nocy nie wiem jak spał bo jechaliśmy.

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Hej dziewczyny czy miałyście może problem wozkowy z waszymi maluchami? Bo jak zawsze mój mały zasypiał na spacerze tak teraz nie będzie w nim leżał i koniec kropka tylko wrzask i ryk. Jest już w spacerówce i nie mam pojęcia co mogę zrobić żeby chociaż chwilę w niej wysiedzial
Moja od zawsze jest antywozkowa. Ostatnio trochę lepiej tzn czasem nie płacze ale zazwyczaj jest mniejszy lub większy placz na początku przez 10-15 min a później zasypia. A spacerówki tez nie lubi? Miałam nadzieję że w spacerowce jest juz lepiej. Może lepiej jest jak juz będzie w spacerowce na siedząco bo na leżąco to mało widzi i nudy?
 
Do góry