reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

O tak, ten artykuł jest super. Wart przeczytania. Warzywa tak samo, raz przez 2-3 dni. Gluten - dam kaszę manną do zupki.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Effa ja mojemu juz od jakiegos czasu robie kasze manne na wieczor i dobrze przyjal gluten takze nie ma sie cos bac :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Ale tu cisza :) my dzisiaj robiliśmy pierwsze podejście do rozszerzania diety. Ziemniak nie bardzo podpasowal. Mała chyba nie wiedziała o co chodzi z tym jedzeniem ;) patrzyla na mnie zdziwiona co ja robie i na lyzke z ziemniakiem tak samo :) tez tak mieliscie za pierwszym razem ? jutro podejście drugie ;)
 
Middayjoy nic sie nie martw bo na poczatku moze tak byc. I bedzie wiekszosc wypychac jezykiem[emoji3] chwile potrwa zanim sie nauczy. U nas na poczatku akceptowal tylko slodkiego ziemniaka. Na wszystko inne byl odruch wymiotny. Teraz zje wszystko a najbardziej zupki mojej produkcji[emoji3]

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
To mnie Kayah pocieszylas :) jakoś myslalam ze będzie od początku lasuchem :)
A zupki tak robisz? Kilka warzyw gotujesz i blendujesz?
 
Ja dzis gotowałam rosół i mialam zamiar Małemu zblendowac marchewkę, pietruszkę i troche kurczaka (zastanawiałam się nad makaronem ale nie wiem czy też taki normalny można już?;) i nie dałam rady go przetrzymac bo krzyczał okrutnie, musiałam dać cyca i usnal;(
 
Ale tu cisza :) my dzisiaj robiliśmy pierwsze podejście do rozszerzania diety. Ziemniak nie bardzo podpasowal. Mała chyba nie wiedziała o co chodzi z tym jedzeniem ;) patrzyla na mnie zdziwiona co ja robie i na lyzke z ziemniakiem tak samo :) tez tak mieliscie za pierwszym razem ? jutro podejście drugie ;)
Moja od razu załapała, omal mi łyżki nie zjadła hehe ale ja zaczęłam od marchewki i bardzo ją polubiła także może coś innego bardziej ją zainteresuje. :)

wniddf9hpcb059dp.png
 
Moj marchewki nie chcial na poczatku[emoji3]
Tak ja gotuje kilka warzyw i blenduje. Mozna dodac odrobinke masla lub pare kropel oliwy z oliwek. Ostatnio miesko zaczelam wprowadzac

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
reklama
Gosia, ja to gdzieś czytałam ze rosołu na miesie z kością nie można jeszcze dawać bo się wydzielają jakieś toksyny które przenikają z kości do rosołu. Czy jakoś tak.
Śmieszne z ta marchewka ze jedne dzięcia lubią inne nie, juz się preferencje ujawniaja
:-)
 
Do góry