reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Kropka fajnie ze wreszcie się udało, gratuluję ;-)

Karolanka zadomowilas się wcześniej u lipcowek ;-) dlaczego? Myślałaś że się uda wam jiz w zeszłym cyklu czy jak to było?

Dziewczyny jaki zbieg okoliczności że obie że Szwecji. Fajnie ;-)

Ka nadal nie byłam na tej becie. Dupa. Tzn test miałam pozytywny w dniu planowanej miesiączki i od tego czasu przez 5 dni nadal nic więc już wiem że jestem w ciąży. Jednak lepiej bym się czuła jakbym zrobiła ten test. Problem polega na tym że mąż codziennie pracuje do 16 i w soboty do 13.30 i nie wiem kiedy dam radę pójść. Ja nie mam samochodu drugiego, a tu gdzie mieszkamy nie dojadę bez auta. Zresztą mieszkam tu od dwóch mc i nie znam miasta. Eh no to się pozalilam.
 
witam Was :)
Jak wszystko dobrze pójdzie i ja będę szczęśliwą Mamą Sierpniowego maleństwa <3 dzisiejszy test pokazał piękne dwie kreseczki :) ale radość :D

Gratuluję wszystkim kreseczek :)
 
Witaj Jolcia! Mam nadziej ze razem z dziewczynami niedługo będziemy narzekać na nasze dolegliwości :)
A propo juz jakieś macie?
Ja poki co to pobolewanie brzucha jak na @ a w pracy większość dnia to nie wiem jak to opisać takie rozpieranie jakby cos sie z tym brzuchem działo ... Zakwasy albo cos :)
 
Kropka_ co do dolegliwości to nie chcę żadnych! w pierwszej ciąży przez pierwsze 4 miesiące nie byłam w stanie się spionizować bo miałam efekt zwrotny..... ale już niestety rano męczyły mnie nudności i nie mogę nawet patrzeć na słodycze.... bleee..... jak sobie o nich pomyślę to mi niedobrze....
 
Ja walczyłam o ta ciąże 5,5 roku.... Wiec wezmę wszystko na klatę. Jeśli trzeba.... Mam nadzieje ze wszystko sie dobrze skończy :)
 
Witam mogę dołączyć? Tetmin @ mam dzisiaj,wczoraj po ppludniu zrobilam test i jest bardzo blady bladzioch ale jest,dziś oczywiście powtórzę test ale musze najpierw skoczyc do apteki
 
reklama
Jolcia witaj i gratulacje

Kropka to jak tyle czasu się staraliscie to nic ci nie straszne :-)

Happymum zapraszamy i gratulacje. Pierwsza ciąża?
 
Do góry