reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

u nas poczatek laktacyjnej przygody to na razie droga przez mękę ale widze swiatelko w tunelu :) Magdalena gratukuje utraty kg. ja mam nadzieje zrzucic wiecej nic przybylo w ciazy. tak z 20 kg byloby ok :) ciekawa jestem ile zeszlo po samym porodzie.

Paper patrz twoje drzwi na przeciwko moich :) no swiat maly jak cholera :) ktore to Twoje lozko :) to jesli moj ssak pozwoli to Cie odwiedzimy
 
reklama
Ja po cc tylko na plecach mogę.

I pokarmu nie mam wcale nie wiem już co robić. Mały głodny a u mnie kilka kropel siary.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Kochan a dlaczego tylko na plecach tak ci powiedzieli ze masz spac ?
Ja sie boje ze u mnie wogole laktacja nie ruszy bo maly w inkubatorku jest :-( i nie wiem kiedy będę mogła go przytulić ach
Ale trzeba byc dobrej myśli:-) bo kto da rade jak nie my :-)
 
Dzień dobry,
Jestem tu po raz pierwszy. Moje Maleństwo ma10 dni. A ja nadal jestem jeszcze nie ogarnięta. Moja płacze złości się przy karmieniu potrafi mi nawet 7 h przy piersi siedzieć z kilkuminutowymi przerwami. A innym razem w kilka minut oprożni cała pierś i śpi 4 h. Wczoraj mi się zakrztusiła bo tak łapczywie jadła a ja wpadłam w panikę. Dobrze że w domu była moja mama. Czuję się okropnie i tak się zastanawiam czy tylko ja jestem taka beznadziejna matka.
 
latika serio na przeciwko? :D ja jeszcze nie zwiedzalam, mam lozko na przeciwko drzwi wpadaj jak dasz rade :)

mamakulka a jak sie w ogole czujesz? to dokarmiasz mm w takim razie?
 
Dziewczyny to probowac odciagac laktatorem. Podobno im więcej sie przyklada dziecko czy odciaga pokarm tym wiecej tego mleka sie produkuje.
Ja na poczatku tez nie mialam tylko siare ktora jest wazna wlasnie i na poczatku tak mi plakala i caly czas na cycku szpitalu. Az mialam brodawki cale zakrwawione. Moze poproscie o laktator. Chyba w szpitalu tez maja jakis do pozyczenia

wysłane z Tapatalka
 
Kochane ja robie wszystko wiec żadne rady mi nie potrzebne. Do laktatora nie spływa nic więc sobie mogę pompowac. Tak dokarmiam na razie dwa razy.

Czuje się spoko. Juz minęło to straszne :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mam pokarmu jak na lekarstwo, niby coś tam ciagnie ale zaraz zasypia, pionizuje go zeby nie spal, przykladam,pociagnie dwa trzy razy i spi i tak w kolko.
A butle potrafi szybciutko oproznic. 2 razy dokarmiam butla bo ma malo
I też nie wiem czy sie rozkręci

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamakulka tez mialalam tak w pierwszej ciazy. Jeszcze moze ruszy.po cc jest gorzej z laktacja. Ja swojej daje tez mm czasami zwlaszcza na noc.
Bo tak jak pisalam wczesniej zasypia mi na cycku i nigdy nie wiem czy cos je. Budze ja ale ciezko czasami ja nawet obudzic.
wysłane z Tapatalka
 
reklama
moja tez przysypia na cycku ale jak chce jej zabrac to sobie przypomina, ze miala ssac, dzisiaj co 3h mam karmic i mam nadzieje, ze jutro do domu chociaz wydaje mi sie, ze za grosz pokarmu nie mam

ale podczas ssania piersi brzuch strasznie boli nie spodziewalam sie [emoji32]
 
Do góry