reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąd jesteśmy?

Paluch termin mam na 30 stycznia ale co chwila to się zmienia, co do porodówki to raczej jestem zdecydowana na Kliniczną bo tam pracuje doktor,która mnie prowadzi. A Ty gdzie chcesz rodzić?? Przez kotare mówisz....hi hi hi
 
reklama
Ja tez mam termin pod koniec stycznia ale rowniez sie zmienia za kazdym usg ,moj gin tez troche inaczej,a ja tez inaczej ale napewno pod koniec stycznia!!!A co do szpitala to jeszcze nie wiem caly czas zastanawiam sie nad wojewodzkim -slyszalam naprawde dobre opine nie liczac tej jednej od e mamy wiec jeszcze naprawde nie wiem ale kto wie?!byloby razniej i weselej !!!!!!!!!!!!
 
To prawda,zawsze to co dwie rodzące to nie jedna ;) Tez słyszałam dobre opinie o wojewódzkim i moja znajoma tez rodziła i jest zadowolona, z drugiej strony kilka osób rodziło na Klinicznej i tez nie maja zastrzeżeń. Ja już nie mogę się doczekac aż synek będzie z nami a to jeszcze 4 miechy :)
Tak wogole jesli się mogę zapytać, z jakiego miejsca Trójmiasta jesteś??
 
ja jestem z gdanska!!!mieszkam wlasciwie prawie w centrum,wiec niby wszedzie blisko i to prawda ale nie ma tu nic dla dzieci zadnego parku,placu zabaw nawet zabardzo nie ma nie wiem gdzie bede chodzic na spacery?pomijam juz fakt ze miaszkam na 2 pietrze i juz nie moge sie doczekac az bede musiala znosic sama wozek na dol?super a ty gdzie sie "chowasz"
 
Witam :)
Paluch ja mieszkam na 3 pietrze i ta sama wizja mnie poraża :) A "chowam" się na Ujeścisku, więc nie tak znowu daleko od centrum :)
Pozdrowionka serdeczne
 
reklama
Halo!halo!!!
Czy jest tu ktoś z Wejherowa lub okolic?
Ja mieszkam niedaleko Wejherowa, a konkretnie w Dąbrówce.
Będę rodzić w Wejherowie.Ciekawe czy któraś z was jest z tych okolic?
 
Do góry