reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąd jesteśmy?

ALEKSA!!!JA OBECNIE MIESZKAM W PUCKU I TAM TEŻ BEDE RODZIĆ A TO NIE DALEKO!!!!!!!!! ALE CZĘSTO POMIESZKUJE TEŻ W GDYNI WIĘC I SZPITAL W REDŁOWIE JEST MI BLISKI :mad: WOLE JEDNAK NIE KRAKAĆ BO WOLE RODZIĆ W PUCKU!!! :laugh:
POZDROWIONKA MAMUŚKI!!!!!
 
reklama
Cześć Martka!!!
Wiele dobrego słyszałam o Pucku,jeśli chodzi o porodówke.Nie wiem jak jest w Gdyni. Ja będę rodzić w Wejherowie bo mam najbliżej.
A na kiedy masz termin? Bo ja na 21 stycznia.
Pozdrawiam
gg 6394397
 
TERMIN MAM NA 9 STYCZNIA ALE NIGDY NIC NIE WIADOMO!!! :laugh:

NA TEMAT SZPITALA W PUCKU TO SŁYSZAŁAM DUŻO DOBREGO A NA TEMAT SZPITALA W REDŁOWIE TO SAMA MOGĘ POWIEDZIEĆ PARE NIEZBYT MIŁYCH SŁÓW BO PRZELEŻAŁAM TAM NA ODDZIALE SEPTYCZNYM MIĘDZY 11 A 12 TYGODNIEM CIĄŻY PIĘĆ DNI I GDYBY NIE NA PRAWDE MIŁE I OPIEKUŃCZE PIELĘGNIARKI TO BYŁBY ON ZUPEŁNIE SPALONY W MOICH OCZACH!!!! DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE WIEM CO MI WTEDY BYŁO A PRZY WYPISIE ŻADEN GINEKOLOG MNIE NIE ZBADAŁ TYLKO JEDEN TAKI STARY PRYK STWIERDZIŁ ZE WSZYSTKO JUŻ OK! NIE WIEM, MOŻE WYCZYTAŁ TO Z MOICH OCZU ;D !!!

ALE O SZPITLU W WEJHEROWIE TEŻ SIE DOBRZE MÓWI!!!!!!

POZDROWIONKA
 
Ja rowniez mam zamiar rodzic w Wejherowie,termin mam na 3-go stycznia.A co do szpitala w Redlowie,to mam takie samo zdanie jak martka na oddziale ginekologi septycznej bylam dwa razy,w 21szym i 23 tygodniu.PORAZKA!!!
 
MY TEż ZE STOLICY ;)

WIDZE ZE JEST NAS TROCHE MOZE JAKOS SIE SPOTKAMY Z NASZYMI MALUSZKAMI
url=http://lilypie.com]
8wCS.jpg
.png
[/url]

 
reklama
Do góry