reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skierowanie na hsg

Agataxv

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Luty 2022
Postów
35
Cześć dziewczyny, po konsultacji telefonicznej dostałam skierowanie na badanie hsg.. niestety lekarz nie ma kontraktu z NFZ i skierowanie wyglada trochę „dziwnie”. Czy w szpitalu je normalnie zaakceptują czy jest z nim coś nie halo? :/
 

Załączniki

  • 4F3E6DB3-7B00-46CB-B8F7-E73652EB47F1.jpeg
    4F3E6DB3-7B00-46CB-B8F7-E73652EB47F1.jpeg
    133,1 KB · Wyświetleń: 145
reklama
No to niestety badanie bedziesz musiała odpłatnie zrobić te badanie. Lekarz który wystawiał Ci te skierowanie powinien o tym poinformować.
 
No to niestety badanie bedziesz musiała odpłatnie zrobić te badanie. Lekarz który wystawiał Ci te skierowanie powinien o tym poinformować.
No to fajnie :/ wpierał mi że szpital nie powinien robić problemu, a chciałam sprawdzić drożność przy okazji innego zabiegu
 
Jeżeli lekarz nie ma umowy z NFZ to nie może wystawiać wszelkich świadczeń ani skierowań, ani np. recept bezpłatnych czy ryczałtowych
 
Cześć dziewczyny, po konsultacji telefonicznej dostałam skierowanie na badanie hsg.. niestety lekarz nie ma kontraktu z NFZ i skierowanie wyglada trochę „dziwnie”. Czy w szpitalu je normalnie zaakceptują czy jest z nim coś nie halo? :/
Podobne skierowanie wystawił mi lekarz z pakietu Allianz i było honorowane w placówce z którą mieli podpisana umowę
Rączej szpital się nie łapie w takie coś:/
 
Do góry