reklama

skoki nastrojów podczas karmienia piersią

Temat na forum 'Karmienie piersią' rozpoczęty przez tosia2, 16 Styczeń 2007.

1. tosia2

tosia2 Początkująca w BB

Słyszałam że kobiety przy odstawianiu od piersi dziecka maja bardza durze skoki nastrojów, są wręcz agresywne. Czy to prawda? Jakie macie do

2. jamajka*

jamajka* Fanka BB :)

Cześć Dziewczyny mam pytanie od porodu czuje się ciągle zmęczona, osłabiona i strasznie mi się nic nie chce zastanawiam się czy to złe samopoczucie może wynikać z tego że karmie piersią. Macie takie same symptomy ?

3. reklama
  4. mamaczarusia

mamaczarusia Fanka BB :)

Jeszcze nie slyszalam zeby ktos zle sie czul przez karmienie piersia:eek: Poczekaj, moze twój organizm jeszcze nie wrócil do formy po porodzie:rofl2: Masz wiecej zajec i oslabiony organizm i to pewnie od tego nic ci sie nie chce. Nie zamartwiaj sie to napewno przejdzie

5. agulekagulek

agulekagulek Zaciekawiona BB

ja przy pierwszej córce czułam się rewelacyjnie. po drugim porodzie koszmar. byłam rozdrażniona i cały czas zmęczona. to się utrzymywało przez pierwszy miesiąc. potem stopniowo mijało. po 5 tygodniach zrezygnowałam z karmienia i poczułam się dużo lepiej. wydaje mi się że może rzeczywiście jesteś zmęczona porodem i za jakiś czas minie, ale u mnie minęło całkowicie po zaprzestaniu karmienia

6. mamusiaszymusia

mamusiaszymusia Zaciekawiona BB

A może to wina hormonów? Ja po porodzie miałam takie same objawy, dodatkowo byłam strasznie płaczliwa. Dopiero ostatnio dostałam powera:-)

7. ewerysta

ewerysta Fanka BB :)

Jak najbardziejn mozesz czuc sie odlabiona z powodu karmienia: po 1. karmienie jest zwiazane z wydzelaniem sie worganizmie kobiety wiekszej ilosci oksytocyny co dziala nasennie (dlategio mamy karmiace, szczegolnie po porodzie) chca wiecej spac Po 2. sprawdz diete, moze brakuje jakis skladnikow?Np zelaza?
    No i woda woda woda w diecie mamy karmiacej jest kluczowa (elektrolity itd.)

No i wiadomo, inne hormony szaleja,to tez ma znaczenie. Jeszcz etrochei sie unormuje, tez tak mialam,i potem przeszlo (az teraz sie dziwie, ze moglam tak inaczej postrzegac rozxne zagadnienia niz teraz)

Poleć forum