reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

skoki nastrojów podczas karmienia piersią

Rozwiązania
0
Słyszałam że kobiety przy odstawianiu od piersi dziecka maja bardza durze skoki nastrojów, są wręcz agresywne. Czy to prawda? Jakie macie do

reklama

jamajka*

Zaangażowana w BB
Miasto
sosnowiec
Rozwiązania
0
Cześć Dziewczyny mam pytanie od porodu czuje się ciągle zmęczona, osłabiona i strasznie mi się nic nie chce zastanawiam się czy to złe samopoczucie może wynikać z tego że karmie piersią. Macie takie same symptomy ?

mamaczarusia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jeszcze nie slyszalam zeby ktos zle sie czul przez karmienie piersia:eek: Poczekaj, moze twój organizm jeszcze nie wrócil do formy po porodzie:rofl2: Masz wiecej zajec i oslabiony organizm i to pewnie od tego nic ci sie nie chce. Nie zamartwiaj sie to napewno przejdzie

agulekagulek

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
ja przy pierwszej córce czułam się rewelacyjnie. po drugim porodzie koszmar. byłam rozdrażniona i cały czas zmęczona. to się utrzymywało przez pierwszy miesiąc. potem stopniowo mijało. po 5 tygodniach zrezygnowałam z karmienia i poczułam się dużo lepiej. wydaje mi się że może rzeczywiście jesteś zmęczona porodem i za jakiś czas minie, ale u mnie minęło całkowicie po zaprzestaniu karmienia

mamusiaszymusia

Początkująca w BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Cześć Dziewczyny mam pytanie od porodu czuje się ciągle zmęczona, osłabiona i strasznie mi się nic nie chce zastanawiam się czy to złe samopoczucie może wynikać z tego że karmie piersią. Macie takie same symptomy ?
A może to wina hormonów? Ja po porodzie miałam takie same objawy, dodatkowo byłam strasznie płaczliwa. Dopiero ostatnio dostałam powera:-)

ewerysta

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Jak najbardziejn mozesz czuc sie odlabiona z powodu karmienia: po 1. karmienie jest zwiazane z wydzelaniem sie worganizmie kobiety wiekszej ilosci oksytocyny co dziala nasennie (dlategio mamy karmiace, szczegolnie po porodzie) chca wiecej spac Po 2. sprawdz diete, moze brakuje jakis skladnikow?Np zelaza?
No i woda woda woda w diecie mamy karmiacej jest kluczowa (elektrolity itd.)

No i wiadomo, inne hormony szaleja,to tez ma znaczenie. Jeszcz etrochei sie unormuje, tez tak mialam,i potem przeszlo (az teraz sie dziwie, ze moglam tak inaczej postrzegac rozxne zagadnienia niz teraz)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry