reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze łydek :-((

No patrzcie, a ja na razie nie mam zadnych skurczy. Chyba, ze to pozniej przychodzi. Najsmieszniejsze jest to, ze przed ciaza czesto mi sie zdarzaly takie bardzo bolesne, a teraz spokoj :)
 
reklama
Ja nie mialam do dzisiaj w nocy-myslalam ze mnie to ominie...............musze kupic magnez,QRCZE ale to boli...
 
Ja też skurczy nie mam i nie uśmiecha mi się je mieć. Jutro ide do apteki po magnez. :)
 
najpierw lekarz mi przepisał 3x dziennie Asmag(magnez) przy nastepnej wizycie kazal zmienić na Asmag Forte i tak biorę za 10 dni idę znowy zobaczymy co tym razem oprócz tego biorę jeszcze 1x dziennie witaminy Prenatal i nic poza tym w tej chwili.
 
ja prenatal biorę co drugi dzień bo jem bardzo dużo warzyw i owoców. ale gin przepisał mi żelazo twierdząc że mam kiepską heoglobinę. CZy Wy też bierzecie???? czy 12 to mało?? ja chyba nigdy nie miałam więcej. a to żelazo mnie wkurza, bo jakoś mój żołądek dziwnie na nie reaguje..
 
A zęby od magnezu nie czarnieją??? Jak na razie nie biore nic oprócz witaminek. i Uroseptu bo mam problemy z bakteryjami w moczu :(
 
Od magnezu nie czernieją .Mogą czernieć od żelaza, w zależnośći od tego w jakiej jest postaci(na którym stopniu utlenienia), a to zależy od leku( np. Ferrum lek , zawiera Fe 3+(na +III stopniu utlenienia), od którego zęby nie czernieją - tylko ,że to jest syropek dla dzieci).Natomiast preparatów z żelazem, dla dorosłych nie stosowałam i nie wiem ,w jakiej postaci żelazo zawierają.
 
to chyba przestanę łykac to żelazo (wprawdzie łyknęłam raptem trzy:)). nie dość, że mam kiepskie zębu to mi jeszcze czarne się zrobią :)
 
reklama
Do góry