reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze łydek :-((

jus20sto

Matka Wariatka
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2005
Postów
1 613
Dziewczyny czy wy też macie te parszywe skurcze łydek??
Ja z pierwsza dzidzia niczego takiego nie doświadczyłam, ale dziś w nocy jak mnie skurcz złapał za lewą łydkę to sie aż popłakałam, a mąż masował mi nogę...
Do tej pory mięśnie mnie bolą...
Nie znacie jakiegos sposobu na te paskudy
A jak wy sobie z tym radzicie??
 
reklama
To niedobór magnezu, kompleks witaminowy (z zawartością magnezu) to za mało. W tej chwili moja lekarka już mi przepisała Magne B6 dwa razy dziennie oprócz feminatalu. Jest trochę drogi - ok. 17 zł. za 50 tabletek, ale podono najlepszy dla kobiet w ciąży - tak zapewniły mnie dwie panie z dwóch różnych aptek.
Wiem co czułaś, gdyż miałam takie skurcze w pierwszej ciąży - wyłam wtedy z bólu. Wtedy też lekarka przepisała mi magnez.
Myślę, że narazie sama kup jakiś magnezik a na wizycie lekarskiej zapytaj lekarza.

 
Dziewczynki sorki ze się wtrące ale tez miewam skurcze łydek szczególnie nocą, codziennie biorę feminatal w którym jest magnez plus 2tabl magnefaru
ale z magnezem trzeba uważac by nie przecholować bo dużo magnezu jest w słodyczach i mi po 2 miesiacach łykania wyszła wysypka właśnie od nadmiaru magnezu a skurcze łydek i tak sporadycznie występują wiec to chyba urok ciąży
 
Mi moja lekarz powiedziała, że jak tylko pojawią sie jakieś skurcze łydek, to przez kilka dni mam połykac magnez (mam w domu Asmag). Polecam
 
reklama
w ciazy spokojnie mozna raz dziennie brac magnez,niestety bedac w poprzednich ciazach nie mialam otym pojecia i strasznie sie meczylam szczegolnie w ostatnich miesiacach ciazy koszmar mam nadzieje,ze teraz ta dolegliwosc mnie ominie
 
Do góry