reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze macicy

Dołączył(a)
14 Grudzień 2019
Postów
4
Witam kochane dziewczyny. W końcu po ciężkiej walce 2 poronieniach jestem w 6 tc ( potwierdzone dzisiaj na usg ) Ale martwię się bo lekarz powiedział że mam skurcze macicy :( przepisał mi antybiotyk bo mam też podwyższone crp i leukocyty spazmoline oraz nospe. Nie ukrywam denerwuje się tym, tym bardziej że pobolewa mnie brzuch. Czy któraś z Was miała taka sytuacje i wszystko dobrze się skończyło? Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję. Życzę Wam aby ten Nowy Rok był pełen cudownych wiadomości i płodności ;)
 
reklama
Rozwiązanie
W poprzedniej ciąży skurcze miałam od 6tc i do 14tc przyjmowała luteine. Z tym, że wszystkie badania moczu i krwi miałam dobre. Crp świadczy o jakimś stanie zapalnym w organizmie.
Wiadomo skąd to podwyższone crp? Lekarz robił wymaz z szyjki na posiew? Jakieś badanie moczu? Czy jak w większości przypadków przepisał w ciemno licząc na to, że jakimś cudem trafi...?
 
W takim razie co leczy tym antybiotykiem skoro nie zrobił podstawowego badania? W ogóle nie próbuje znaleźć przyczyny tej infekcji tylko celuje na ślepo... Wybacz wzburzenie ale nie mogę znieść głupoty takich lekarzy. U mnie było podobnie i w pewnym momencie przez takie zaniedbania zrobiło się groźnie. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Trzy razy leżałam w szpitalu, gdzie wyciszali mi skurcze i bóle kroplówkami. Crp było w normie i mówili mi, że tak mam bo moja macica "nie lubi" być w ciąży. Przy porodzie okazało sie, że miałam infekcje wewnątrzmaciczną, a córeczka jest chora. U Ciebie to dopiero początek ciąży, więc jeszcze długa droga przed Tobą. Ze względu na 2 poronienia w wywiadzie lekarz tym bardziej powinien się postarać zidentyfikować problem.
 
W poprzedniej ciąży skurcze miałam od 6tc i do 14tc przyjmowała luteine. Z tym, że wszystkie badania moczu i krwi miałam dobre. Crp świadczy o jakimś stanie zapalnym w organizmie.
 
Rozwiązanie
Do góry