reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze Przepowiadajace...

anni

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Styczeń 2007
Postów
2 756
Miasto
Westcliff-on-sea UK
dziewczyny wiem, ze gdzies rozmawialysmy o tym, ale ja sie chce was zapytac jak z tymi skurczami czy czujecie cos??? i co??

Bo ja NIC:no:
nic mi nie twardnieje, troche jakos kuje od czasu do czasu ale to chyba nie to...

I sie zastanawiam - moja kolezanka miala od polowy ciazy...wiem ze niby od 30 tygodnia ...

a co jak ich w ogole nie bedzie?? hmm no zastanawiam sie czy one to mus musza byc...

dajcie znac...;-)
 
reklama
Anni
ja miałam może z trzy razy i za każdym razem panikowałam.

Widzę jednak że jesteś typową kobietą. Włosy kręcone - źle, proste - źle :-D

Pamiętam że ja panikowałam jak mi nie było niedobrze na początku ciąży bo gdzieś się doczytałam że jak niedobrze to dzidzia jest bezpieczna bo poziom hormonów oki.

Pytałam gina o stawianie się macicy - powiedział że jak się stawia to wcale nie rewelacyjny objaw. Znaczy że zaczęłhy się już przygotowania do porodu.

Skurcze wyglądają tak że z brzusia robi Ci się twarda kula (twarda w każdym miejscu - a nie tak jak dzidzi wystaje). Powinno przejść po kilku minutkach. Ja nie czuję przy tym żadnego dyskomfortu ani bólu. Tylko stres :baffled:

Od siódmego miesiąca to normalne zjawisko, które może się pojawiać ale wcale nie musi, także spoko.
 
Pewnie się pojawią w swoim czasie. :tak:

Z doświadczenia innych wiem jednak że dziewczyny mają już skończony 32 tc i jeszcze nic.
 
Anni - ja tez kompletnie zadnych skurczy nie czuje ale to mnie akurat zupelnie nie martwi;-)
 
Pewnie się pojawią w swoim czasie. :tak:

Z doświadczenia innych wiem jednak że dziewczyny mają już skończony 32 tc i jeszcze nic.

Niekoniecznie, ja co prawda mam już od bardzo dawna, ale to była dla mnie nowość, bo w poprzedniej ciąży mnie to ominęło, ale podobno jak się ma to poród łatwiejszy ;-)
 
oj, to ja czasem miewam takie skórcze. Dobrze,że jutro idę do ginki.... U mnie to pewnie przez ten stres z remontem, bo wsio prawie na mojej głowie :-(
 
Ale czekajcie, bo czegos nie kumam. To te skurcze o ktorych piszecie objawiaja sie jako twardy brzuch czy skurcze jak przy okresie? I czy sa bolesne czy wcale. Bo ja w zasadzie nie wiem czy mam czy nie mam-czasem cos mnie tam ciagnie ale niezbyt czesto no i nie wiem czy to TO. :-)
 
reklama
Do góry