reklama

Skurcze Przepowiadajace...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2007' rozpoczęty przez anni, 10 Kwiecień 2007.

1. anni

anni Fanka BB :)

dziewczyny wiem, ze gdzies rozmawialysmy o tym, ale ja sie chce was zapytac jak z tymi skurczami czy czujecie cos??? i co??

Bo ja NIC:no:
    nic mi nie twardnieje, troche jakos kuje od czasu do czasu ale to chyba nie to...

I sie zastanawiam - moja kolezanka miala od polowy ciazy...wiem ze niby od 30 tygodnia ...

a co jak ich w ogole nie bedzie?? hmm no zastanawiam sie czy one to mus musza byc...

dajcie znac...;-)

2. efilo

efilo Gość

Anni
    ja miałam może z trzy razy i za każdym razem panikowałam.

Widzę jednak że jesteś typową kobietą. Włosy kręcone - źle, proste - źle :-D

Pamiętam że ja panikowałam jak mi nie było niedobrze na początku ciąży bo gdzieś się doczytałam że jak niedobrze to dzidzia jest bezpieczna bo poziom hormonów oki.

Pytałam gina o stawianie się macicy - powiedział że jak się stawia to wcale nie rewelacyjny objaw. Znaczy że zaczęłhy się już przygotowania do porodu.

Skurcze wyglądają tak że z brzusia robi Ci się twarda kula (twarda w każdym miejscu - a nie tak jak dzidzi wystaje). Powinno przejść po kilku minutkach. Ja nie czuję przy tym żadnego dyskomfortu ani bólu. Tylko stres :baffled:

Od siódmego miesiąca to normalne zjawisko, które może się pojawiać ale wcale nie musi, także spoko.

3. reklama
  4. anni

anni Fanka BB :)

Efilo kochana pocieszylas mnie...

dzieki - wiec juz cichutko siedze bo jak nie musza w ogole byc to wole by ich nie bylo - nie bede panikowac przynajmniej ;-)

5. efilo

efilo Gość

Pewnie się pojawią w swoim czasie. :tak:

Z doświadczenia innych wiem jednak że dziewczyny mają już skończony 32 tc i jeszcze nic.

6. fantazja

fantazja mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a

Anni - ja tez kompletnie zadnych skurczy nie czuje ale to mnie akurat zupelnie nie martwi;-)

7. monia12

monia12 mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a

Anni ja tez nic a nic nie mam!;-)

8. jolka111

jolka111 mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a

Niekoniecznie, ja co prawda mam już od bardzo dawna, ale to była dla mnie nowość, bo w poprzedniej ciąży mnie to ominęło, ale podobno jak się ma to poród łatwiejszy ;-)

9. niuni

niuni mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

oj, to ja czasem miewam takie skórcze. Dobrze,że jutro idę do ginki.... U mnie to pewnie przez ten stres z remontem, bo wsio prawie na mojej głowie :-(

10. reklama
  11. izka01

izka01 mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

Ale czekajcie, bo czegos nie kumam. To te skurcze o ktorych piszecie objawiaja sie jako twardy brzuch czy skurcze jak przy okresie? I czy sa bolesne czy wcale. Bo ja w zasadzie nie wiem czy mam czy nie mam-czasem cos mnie tam ciagnie ale niezbyt czesto no i nie wiem czy to TO. :-)

12. Kotek07

Kotek07 mamy czerwcowe 2007

U mnie tak jak u Izy, twardnienia brzuszka nigdy nie czułam za to czasami jakieś ciągnięcie i sama nie wiem co to jest?

Poleć forum