reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze??

kkert224

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Listopad 2018
Postów
138
Hej dziewczyny,
Jestem w 35tc od jakiegoś czasu dość często napinał mi się brzuch. Od wczoraj dzieje się to coraz częściej i doszedł straszny ból, tępy, klujacy bardzo nisko w podbrzuszu i dodatkowo podobny do miesiaczkowego. Chciałam złagodzić go ciepła kąpielą, co pomogło tylko na czas kąpieli, bo ledwo co wyszłam z wanny już zwijałam się z bólu. Do tego dzidziuś boleśnie kopie, co jak się skumuluje utrudnia mi stawianie nawet kilku kroków. Byłam wczoraj u ginekologa, powiedziałam co się dzieje, to dowiedziałam się tylko tyle, że szyjka skróciła się do 2,5 cm ale nawet nie wiem z ilu.
Miałyście tak? O co chodzi z tymi bólami? Nie potrafię już funkcjonować.
 
reklama
Rozwiązanie
U
Weź nospe. Jeśli po niej nie przejdą te bóle to znaczy, że to nie są skurcze przepowiadające. Wtedy udaj się do szpitala.
To mogą być bóle przepowiadajace, albo się faktycznie zaczyna ,sprawdź czy są regularne, ciepła kąpiel może tylko przyspieszyć poród, lepiej letnia woda
 
Do góry