reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Skurcze??

kkert224

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny,
Jestem w 35tc od jakiegoś czasu dość często napinał mi się brzuch. Od wczoraj dzieje się to coraz częściej i doszedł straszny ból, tępy, klujacy bardzo nisko w podbrzuszu i dodatkowo podobny do miesiaczkowego. Chciałam złagodzić go ciepła kąpielą, co pomogło tylko na czas kąpieli, bo ledwo co wyszłam z wanny już zwijałam się z bólu. Do tego dzidziuś boleśnie kopie, co jak się skumuluje utrudnia mi stawianie nawet kilku kroków. Byłam wczoraj u ginekologa, powiedziałam co się dzieje, to dowiedziałam się tylko tyle, że szyjka skróciła się do 2,5 cm ale nawet nie wiem z ilu.
Miałyście tak? O co chodzi z tymi bólami? Nie potrafię już funkcjonować.

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
To mogą być bóle przepowiadajace, albo się faktycznie zaczyna ,sprawdź czy są regularne, ciepła kąpiel może tylko przyspieszyć poród, lepiej letnia woda

c_or_nelia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Weź nospe. Jeśli po niej nie przejdą te bóle to znaczy, że to nie są skurcze przepowiadające. Wtedy udaj się do szpitala.

Do góry