reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słaba kreska na teście ciążowym

Dołączył(a)
12 Listopad 2021
Postów
10
Hej dziewczyny, jestem tutaj nowa, okres spóźnia mi się 4 dni i dziś rano wyszedł taki wynik. Co myślicie? Jest druha kreska czy zbyt słaba?
 

Załączniki

  • 34DC2E0B-BF17-4DCC-B490-4A3C0D7EB558.jpeg
    34DC2E0B-BF17-4DCC-B490-4A3C0D7EB558.jpeg
    801,3 KB · Wyświetleń: 660
reklama
Dzieki za odpowiedz☺️, sprobuje jeszcze jutro rano, właśnie tez mam wrażenie ze jest widoczna,ale już nie wiem czy sobie wmawiam czy naprawdę tam jest
 
Hej dziewczyny, jestem tutaj nowa, okres spóźnia mi się 4 dni i dziś rano wyszedł taki wynik. Co myślicie? Jest druha kreska czy zbyt słaba?
Tak. jest. I na różnych testach o tej damej czułości bylaby, czy moglaby być innej intensywności ci powiem ;)
Po cichu gratuluję :) powtórz test a najlepiej 2 razem . Jutro czy pojutrze dopiero.
Beta dla bardzo chcących ale dzien 2 i sprawa bedzie jasna tak Czy inaczej.

Powodzenia
 
reklama
Dzieki za odpowiedz☺️, sprobuje jeszcze jutro rano, właśnie tez mam wrażenie ze jest widoczna,ale już nie wiem czy sobie wmawiam czy naprawdę tam jest
Moja to byla niedouchwycenia aparatem ale wiedzialam ze tam jest 🤣
A tu ladnie widać. Szkoda ze nie zrobiłaś zaraz 2 testu choć mi sie na tyle Testów ile Zribilam ani razu nie trafił felerny
 
Do góry