reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodkie mamy :-)

Malinki faktycznie pyszności:-) Ja czekam na pomiar po obiedzie. Dalszy ciąg sprzątania za mną więc mam nadzieję, że będzie dobrze.
Aisha teściowe z reguły chcą być mądrzejsze od lekarzy:confused2:
może akurat tak Ci się maleństwo ułożyło? Jak będziesz mocno zaniepokojona to skonsultuj to z lekarzem ale ja myślę że jest ok:-)
 
reklama
O platki zytnie tez musze kupic . I dobry pomysl na podwieczorek - jutro ja taki zrobie:-)
A moze poprostu brzuch Ci urosl i tak jakos wyglada - a czasami jak sie maluszek wypnie to wogole dziwne ksztalty moze przybrac:)
 
dziewczyny czy wy zawsze po posiłkach się ruszacie- tzn jakis spacer, sprzatanie itp- czy odpoczywacie. ja rano to jak cie moge wieczorem to już mi nic się nie chce- zresztą za dużo jak łażę to brzuch mnie pobolewa- ale jak sie nie bede ruszac to boje sie o ten cukier:crazy:
 
Witam wszystkie przyszłe mamy!Jestem studentką położnictwa i zbieram materiały do pracy magisterskiej na temat,jakości życia kobiety ciężarnej z cukrzycą. Dlatego zwracam się do Pań zogromną prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety. W szpitalach w moim mieścienie jestem w stanie zebrać wystarczającej ilości ankiet do przeprowadzenia badań,dlatego bardzo liczę na Pań pomoc. Z góry dziękuję za poświęcony mi czas ikażdą wypełnioną ankietę. Wszystkim słodkim mamom życzę mnóstwo zdrowia,spokojnego ukończenia ciąży i samych radości :)
Link do ankiety http://moje-ankiety.pl/respond-38771.html
 
Witam się, ja mierze też chwilę po wstaniu, ale dosłownie pare minut, dziś przesadziłam tzn na zakupach dopadł mnie mega głód i wtrąbiłam dwie bułki żytnie i do tego plasterek wędliny , po godzinie w domu zmierzyłam i 166 - przez te bułki , ale po dwóch godz już 90. Aha no i mnie maslem kazała smarowac chleb, by był dodatek tłuszczu w posiłku
 
cześć dziewczyny. tak czytam te wszystkie posty i stwierdzam, ze u mnie też co rano po śniadaniu cukry mam większe- i niby nic takiego na to śniadanie nie jem. może coś w tym jest. po obiedzie i po kolacji są ok. dziś cukry 130. na czczo 96.
to dopiero początek a ja juz się wkurzam:-(
 
Heja!!

Ja zamiast masla dla odmiany jem czasami parowke , wieprzowine - nie tylko chude miesko i tez sie wyrownuje.
Wiolonczela w takich wypadkach glodu na zakupach najlepiej sie sprawdza kostka gorzkiej czekolady - nawet dwie - ja mam zawsze w torebce - ponoc najlepsza z 70% kako np . wawel - ale ja mam wedlowska ponad 50%kakao i tez jest ok. Polecam , bo nie podniesie cukru , a poczujesz wyrownanie glodu i cukru:-)
 
reklama
Tez ankiete wypelnilam. Co do brzucha- sama nie wiem, zapytam na usg 4 marca co i jak. Moja siostra tez mówiła ze ona miała tak od samych piersi brzuch a ja mam na wysokosci zoladka tak bardziej plasko, zreszta zaraz Wam wrzucę to sobie zobaczycie. Dokladnie jestem tak jak w paseczku w 27t5d ciąży. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze widać o co mi chodzi. Ja dzis posniadanku ładnie 107, na czczo 94 oczywiscie za wysoko, ale juz sie tak nie przejmuje. Marja no ja sie boje jesc cokolwiek innego niz drób ;) edyta ja tez sie wkurzam, pewnie wszystkie sie wkurzamy, a to czlowiek przegnie z czyms, a to czegos nie wyczai tak jak trzeba i juz cukier w gore, poradzimy jakos! :) Ja na czczo mierze czasem jeszcze w wyrku, czasem jak zrobie sobie sniadanie, albo jak sie ogarnę. Nadal nie chce lecieć krew sama- trudno. Wiolonczela takie skoki jeszcze nie raz nas czekaja, ale pocieszam sie tym, ze podobno po 30 tyg juz jest jakos latwiej i te cukry niby skacza mniej, chociaz czytalam opinie ze jest na odwrót i badz tu madry. A ja zjadlam na obiad wczoraj nalesnika samego bez niczego z cynamonem i poszlam na spacer i mialam ok cukier:) a byl taki pyszny! edyta ja nie zawsze sie ruszam, nie chce mi sie zwyczajnie albo juz nie mam sil po spacerze poprzednim itd itp. natalia bis wiesz moze i bym tak pomyslala o tesciowej podejsciu do sprawy, ale ja to pierwsza zauwazylam, a siostra potwierdzila. Moze jak sie ma dziewczynke to tak jest? A zobaczymy co powiedzą na USG. 27t5d (1).jpg co myslicie??? Za nisko? za maly? czy jak?
 
Ostatnia edycja:
Do góry