reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

reklama
Witam sie z kawusią :-):-):-) u nas noc przemineła nawet nawet ale mogło by być lepiej :tak:znowu nie wyspana ale co sie dziwic jak o północy spać poszłam:sorry2:.
Za oknem mróz ja już do pralki załadowałam i niech sie kręci,troche posprzątać i tyle na dzisiaj:-D:-D:-D
 
uhuhuuu ale tu rozruch :-)
Lelek, o starości bedziesz mówic po 60-tce ;-)

Mi się włączył masakryczny instynkt macierzyński. Chciałabym jeszcze jednego dzidziusia i szlag mnie trafia jak mijam ciężarne kobietki.

Adaśko już troche lepiej, zaczyna coś podjadać. Ale kaszel nadal okropny i świstanie na płucach :eek:

Trzymajcie się kochane :)
 
Lelek ja sie tez zarzekałam przez pierwsze kilka miesięcy, zbyt dobrze poród pamietałam i stwierdziłam ze juz nigdy wiecej. No i masz.... Mnie trzyma to, że mąż nie chce już dzieci ;/ (a niech go szlag!)-przynajmniej na razie (tak latwo spokoju mu nie dam). No i po tych całych przejściach ze zdrowiem malego i rehabilitacjach musze chyba odpocząć. Bardzo chce brzuszek i dzidzie ale jak pomysle ze znow nie przesypalabym calych nocy itd to mi slabo, bo dopiero od 2 miesiecy mam jako taki spokój, ze nie jestem sama a i mały spokojniejszy.
 
reklama
Kari no mąż może narazie chce wam zapewnic jakie takie życie a jeszcze jedno dziecko to też koszty.
Mój mi wczoraj napisał ze chce miec jeszcze trzecie dziecko ale dopiero jak sie finansowo polepszy i bedzie nas na nie stac zeby sie nie martwic ze kasy nie bedziemy miec na wychowanie 3 dzieci.
Ale pierwsze o domu myslimy zeby sie wybudować i ja chce miec trzecie dziecko juz we własnym domku :-)

Lelek ja sie też zapierałam ze więcej dzieci nie bede miała a jak urodziłam Martynke to później na dzień matki była reklama jak kobiety z brzuszkami były i mówiłam ze chce znowu taki brzuszek ...
Pare miesięcy temu też miałam taką chcęc być w ciąży ale przeszło :-)
 
Do góry