reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słowa, słówka, teksty, tekściki...

Nic tylko pozazdroscic. Nasza Majka cofnela sie w mowieniu :tak:
Wczesniej mowila mama tata dede (tata darek), i pare innych rzeczy a teraz tylko mamama ammmm. Normalnie tylko chodzi i mowi mamama ammmm w nocy sie obudzi i mamma ammmm niedlugo bedzie mi sie to snic :tak: :tak: :tak: :happy:
 
reklama
TTaaaaa glodna :tak: Domyslam sie ze zartujesz :happy: Ilez mozna zjesc np na kolacje ponad 300 ml kaszki mannej, popic woda i czasami jeszcze cycka pociagnac :-D wiec nie wiem gdzie jej sie to miesci
A tak szczerze mowiac to skubana sie wycwanila i wie juz ze jak wola amamam to zawsze ja ktos wezmie, bo myslimy ze jest glodna no tak nas wycwiczyla cwaniara jedna :))))
 
My się też pochwalimy :-) Misiu już od dwóch miesięcy mówi "dzidzia" i "gdzie". Na początku to byly przypadkowe słowa, ale potem zaczęliśmy mu pokazywać co dzidzia oznacza. I teraz jak widzi dziecko to wskazuje paluszkiem i woła "dzidzia" :tak: Jak już gdzieś pisałam w tej chwili jak sia zapytamy "gdzie dzidzia" to Misiu pokazuje naszego kwietniowego Franka od Buby :-D
A standardowo woła mama, baba. Na tatę woła mama ;-) Chłopak się uparł, że nie powie tata.
No i wieczne gaworzenie. Jak ten wpadnie w trans gadania po swojemu to człowiek się zaczyna zastanawiać co to dziecko tak nawija i o czym :-)
Poza tym na wszystko wskazuje paludszkiem i woła "o! o! o!". I jak wyrzuca zabawki albo sam spadnie na pupę to woła "ba!".
Ale się nachwaliłam. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie...
 
A nasza mała owieczka jak sie pytamy, jak robi owca mówi be be be ;p ,
Nieźle ja wyćwiczyliśmy ;p
I jak je, a ma talerzyk z owca na dnie, to tez cały czas mówi bebebe i chce, żeby jej tą owce pokazywać.

Woloszki - może Maja przyswaja nowe umiejętności i mowę odstawiła chwilowo w kąt.

A Misu tak po dorosłemu potrafi powiedzieć "gdzie"?
 
Oj gaduki,gadulki kwietniowe nam rosna :tak: zachwile sie zacznie a po co?,a dla czego? a jak? ;-) :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
Franek ostatnio namietnie mowi Zdzis tylko nie rozkminilam jeszcze co to oznacza :confused:
 
może jakiegoś Zdzicha w piaskownicy poznał ;p

A czytałam kiedyś jakiś artykuł, o tym, jak tatuś wymiękł, ja usłyszł pytanie "a dlaczego dlaczego?"
Z innymi sobie radził :)
 
A mój 3-letni chrześniak nie mówi "dlaczego?" tylko "po cio?".

"A po cio Jaciek nie przysiedł" (mój mąż czyli jego dostojny wujek:-D )


moja mama mówi -"Wiktorek się uderzył i ma kuku. "
Oluś - "A po cio??"

i tak w kółko:-D
 
reklama
Do góry