reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ślub w 6 miesiącu ciazy:)

bobas2020

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Luty 2020
Postów
112
Cześć dziewczynki :) czy któraś z was brała ślub będąc w ciąży z widocznym brzuszkiem ? Ja za 3 tygodnie biorę ślub , jestem bardzo szczęśliwa i cieszę się, ale zastanawiam się jak to będzie :) czy dam radę tańczyć i czy w ogóle w ciąży można tańczyć ?🤔 Mam buty 8cm ale po cermenonii w urzędzie będę musiała zmienić . Troszkę mam stres ale taki pozytywny . Może któraś z was brała ślub w ciąży i podzieli się ze mną jakimiś poradami ? Pozdrawiam :)
 
reklama
Ja brałam ślub w 5 miesiącu ciazy😉 bawiłam się świetnie, do samego rana🙂🙂 wiadomo stres był, ale zabawa była bardzo udana😉 buty też zmieniałam mimo że nie miałam wysokiego obcasa, ale porwało mi się zapiecie😂😂😅 dałam rady tańczyć normalnie i szaleć na parkiecie, także trzymam kciuki za udane wesele!! 🤗🤗
 
Ja brałam ślub w 5 miesiącu ciazy😉 bawiłam się świetnie, do samego rana🙂🙂 wiadomo stres był, ale zabawa była bardzo udana😉 buty też zmieniałam mimo że nie miałam wysokiego obcasa, ale porwało mi się zapiecie😂😂😅 dałam rady tańczyć normalnie i szaleć na parkiecie, także trzymam kciuki za udane wesele!! 🤗🤗
Dziękuje bardzo za odpowiedz 😊 mam nadzieje, ze mój ślub będzie równie udany 😁 ja wezmę sobie do torebki trampki 😁😂
 
Ja szłam do ślubu bez brzuszka ale byłam na weselu w 6 miesiącu ciąży i bawiłam się do rana. Dużo tańczylismy z mężem, ale raczej spokojnie, nie szaleliśmy na parkiecie ;-) Z brzuszkiem też można się pobawić.
Miałam płaskie buty, sandałki, dla bezpieczenstwa. Bałam się że na obcasie się poślizgnę. Tobie też radzę wybrać płaskie obuwie. Jest mnostwo pięknych balerin slubnych. Na samą ceremonię ok mogą być szpilki, ale później warto zmienić na płaskie.
 
Do góry