reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz płodny

Madziulkaaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2020
Postów
340
Witam dziewczyny mam taki problem i może się spotkaliście z tym? Cykle mam 28/29 dniowe ,ale ostatni mój cykl Miał 33 dni pierwszy raz spóźnił mi się okres tyle czasu .Dzisiaj 11 dc ,ból sutków i podbrzusza jak na owulacje , na papierze minimalnie śluzu płodnego ... to nie czas na owulacje, Chyba jest zbyt wcześnie ,czy możliwe ze dzisiaj wystąpiła? A ja nie mam męża w domu :(((( czy to może znaczy ze jeszcze się rozkreci ?bóle są także przed owulacja?? Na ile przed owulacja występuje sluz płodny ? Zwariuje chyba , wspomnę ,ze Biorę olej z wiesiołka na poprawę śluzu ... . Co wy na to ? Nie chciałabym przegapić owulacji ale dzis niestety nie mam męża :( za wszysykie odpowiedzi z góry dziękuje 😘
 
reklama
Rozwiązanie
Szczyt śluzówki to nie koniecznie gdy jest go najwiecej, liczy sie jego jakość. U mnie jest tak wodnisty, ze nie zauważalny, tylko czuje jak wypływa woda.
Każda kobieta moze inaczej odczuwać szczyt.
Także trudno określić. Ja mierze temperatury, a i tak czasem mam watpliwości.
U mnie we wtorek wieczór był konkretny śluz rozciągliwy ,ale już w środę mało a partnera miałam dopiero właśnie w środę , czekam może się udało
Witam dziewczyny mam taki problem i może się spotkalyście z tym? Cykle mam 28/29 dniowe ,ale ostatni mój cykl Miał 33 dni pierwszy raz spóźnił mi się okres tyle czasu .Dzisiaj 11 dc ,ból sutków i podbrzusza jak na owulacje , na papierze minimalnie śluzu płodnego ... to nie czas na owulacje, Chyba jest zbyt wcześnie ,czy możliwe ze dzisiaj wystąpiła? A ja nie mam męża w domu :( czy to może znaczy ze jeszcze się rozkreci ?bóle są także przed owulacja?? Na ile przed owulacja występuje sluz płodny ? Zwariuje chyba , wspomnę ,ze Biorę olej z wiesiołka na poprawę śluzu ... . Co wy na to ? Nie chciałabym przegapić owulacji ale dzis niestety nie mam męża :( za wszysykie odpowiedzi z góry dziękuje 😘
Spotkałyście, słownik przekręcił 🙂
 
Zazwyczaj to trwa kilka dni, ok tydzien.
Dopóki jest sluz jest przed, owulacja jest w granicy ostatniego dnia. Ale uwaga czasem sluz płodny jest tak wodnisty, ze nie sposób go zauważyć na papierze. Jest uczucie mokrej bielizny ale śluzu nie widac. Wiec moze macie czas
 
Zazwyczaj to trwa kilka dni, ok tydzien.
Dopóki jest sluz jest przed, owulacja jest w granicy ostatniego dnia. Ale uwaga czasem sluz płodny jest tak wodnisty, ze nie sposób go zauważyć na papierze. Jest uczucie mokrej bielizny ale śluzu nie widac. Wiec moze macie czas
Miałam trochę śluzu na papierze minimalna ilość , ale jak sprawdzam z szyjki , to jest mleczny jak balsam do ciała jest go dużo
 
Owulacja może być i od 10 dc do 16 dc, zależy jak regularne ,normalne jest że jak zaczynasz się starać, to nagle wszystko jest inaczej. Jedyne co to monitoring u gina
 
Owulacja może być i od 10 dc do 16 dc, zależy jak regularne ,normalne jest że jak zaczynasz się starać, to nagle wszystko jest inaczej. Jedyne co to monitoring u gina
Ja zawsze miałam miesiąc w miesiąc 28/29 cykle . Tylko raz w zeszłym miesiącu mi się zdażyło 33 . No ale właśnie dzisiaj mam ból brzucha i piersi martwię się ze już będzie po owulacji i znów następny miesiąc w du😥😰
 
Ja zawsze miałam miesiąc w miesiąc 28/29 cykle . Tylko raz w zeszłym miesiącu mi się zdażyło 33 . No ale właśnie dzisiaj mam ból brzucha i piersi martwię się ze już będzie po owulacji i znów następny miesiąc w du😥😰
Ciezko stwierdzić. Czasem tak mam ze po długim cyklu jest krótszy.
Moze jeszcze sie sluz rozkręci.
 
reklama
reklama
My staramy się pół roku ... ja u siebie śluz płodny widze co drugi miesiąc ... w tamtym miesiącu staraliśmy się tak intensywnie i okres dostałam o dziwo pierwszy raz 33 dc. Spóźnił się 3 dni .Bardzo mi przykro , ze poroniłaś ❤
Teraz cały cykl biorę olej z wiesiołka to wczoraj zobaczyłam właśnie śluz bardzo rozciągliwy ... ale pomieszany z takim mlecznym jak balsam i tego nie rozumiem ... czy dopiero dni płodne się zaczynaja czy to już może koniec :(
 
Do góry