reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz płodny a brak owulki?

reklama
Oczywiście, że tak. Śluz nie jest żadnym wyznacznikiem owulacji. Ja np. nie obserwuję u siebie czegoś takiego, ogólnie mam mega mało jakichkolwiek wydzielin a owulacje mam „książkowe”, potwierdzone wielokrotnym monitoringiem.
 
Oczywiście, że tak. Śluz nie jest żadnym wyznacznikiem owulacji. Ja np. nie obserwuję u siebie czegoś takiego, ogólnie mam mega mało jakichkolwiek wydzielin a owulacje mam „książkowe”, potwierdzone wielokrotnym monitoringiem.
Czyli prawie cały cykl masz względnie „sucho”?
 
Czyli prawie cały cykl masz względnie „sucho”?
dokładnie. Oczywiście w związku z tym muszę używać lubrykantów żeby nie było nadmiernego tarcia 😉 zaczęłam przyjmować olej z wiesiołka - liczę, ze coś pomoże jednak opinie dziewczyn też są różne (niektóre zauważyły poprawę, inne nie). Przekonam się jaki efekt będzie u mnie 😉
 
reklama
Teraz mam na tyle dziwnie, że cały dzień sucho i wieczorem robi się mokro… Ale siemię bardzo dobre, więc jem ;).
 
Do góry