reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz, szyjka, temperatura

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny opisze wam moja sytuacje. Tydzień przed spodziewana miesiączka zauważyłam lekkie plamienie które było raz jaśniejsze ( różowe), a raz ciemniejsze, nie wiedziałam co się dzieje ponieważ pierwszy raz tak mi się zdażyło, a dodam że staramy się o dzidzie. Takie plamienie trwało tydzień, raz było raz nie. Postanowiłam wykonać test no i neispodzianka piekne dwie kreski !! grube, nie ze jedna jasniejsza druga ciemniejsza idealne po prostu!! ale radość nie trwala długo, wieczorem dostałam miesiączkę.... ale postanowilam ze jak się skończy to pojde do lekarza zbadać się co miały oznaczać te plamienia no i dlaczego test pokazał 2 kreski. Lekarz zbadala i powiedziala ze zadnej ciazy narazie nie widzi, skierowała mnie na USG, pan doktor stwierdzil,ze albo to było samoistne poronienie, lub jest jeszcze wczesna ciaża ktorej on nie może zobaczyc, po powwrocie do pani ginekolog powiedziała ze za tydzien musze zowu wykonać test, przepisała mi tabletki na zatrzymanie krwawienia ( ponieważ przy badaniu zauważyła jeszcze krew, i wychodzilo na to ze moja miesiaczka trwa jzu 7 dni, gdzie zwykle mam 4). Do wykonania testu zostało mi jeszcze 3 dni, bolą mnie przez cały czas piwrsi, nei czuje zadnych wymiotów czy cos takiego, tylko brzuch boli mnei caly czas jak bym miała dostać miesiaczke. Powiem wam szzceze ze juz nie wiem jak mam myślec.. czy któraś z was miała może taki pzrypadek jak ja???
Natucha, czy cos juz wiadomo?? Mam nadzieję, ze mimo wszystko będzie dzidzia!! Czasem ponoć można mieć krwawienia do 3go m-ca, ale chyba nie obfite i nie takie długie. Daj znać.
 
reklama
Hejka dziewczynki!!
zrobiłam test sa 2 grube kreski , jak poprzednio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) jutro ide do lekarza bo juz sie zarejstrowalam!! ale leki nie pomagają nadal jest plamienie :( i boję się że coś jest nie tak ! :(
Pozdrowionka !!
 
Hejka dziewczynki!!
zrobiłam test sa 2 grube kreski , jak poprzednio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) jutro ide do lekarza bo juz sie zarejstrowalam!! ale leki nie pomagają nadal jest plamienie :( i boję się że coś jest nie tak ! :(
Pozdrowionka !!
2 grube i wyraźne krechy to już coś!!:-) Daj koniecznie znać po wizycie u lekarza.
Ja niestety zrobiłam dzisiaj test i nic a nadal @ nie ma jak nie było (47dc). hyba znowu moja prolaktyna zaczęła świrować i musze wrócić do badań i bromergonu. No chyba, ze to powakacyjne przestawienie organizmu. Dzisiaj umawiam się do lekarza!
 
Witam...
Nie moge doszukac sie odpowiedzi na pewne pytanie...
Jak zachowuje sie krzywa temperatur po terminie @...??
Zalozmy ze opoznienie okresu wynika np. ze stresu...czy temperatura opadnie w dniu oczekiwanej @ czy bedzie utrzymywac sie na podwyzszonym poziomie az do momentu jej wystapienia...??
Pozdrawiam i czekam na Wasze zdanie...:happy:
 
Witam...
Nie moge doszukac sie odpowiedzi na pewne pytanie...
Jak zachowuje sie krzywa temperatur po terminie @...??
Zalozmy ze opoznienie okresu wynika np. ze stresu...czy temperatura opadnie w dniu oczekiwanej @ czy bedzie utrzymywac sie na podwyzszonym poziomie az do momentu jej wystapienia...??
Pozdrawiam i czekam na Wasze zdanie...:happy:

Witaj,
z temperaturą jest różnie. Ja w zeszłym cyklu dostałam @ przy wysokiej temperaturze. Ale jak już spadnie poniżej kilku kresek to raczej @ gwarantowana ;-).
 
Ja mam na przyklad tak, ze temepratura mi dopiero spada w drugim dniu @, wiec to jest sprawa indiwidualna.
Pozdrawiam
 
ja mam np tak, ze w normalnym cyklu nie spóźniającym się tempka spada 3 dni pzed @ a w spóźniającym się w dniu @.Ale to wszystko można zauważyc dopiero przy kilki obserwacjach, każdy cykl może byc inny.Ja niekiedy dostaję @ przy tempce 37.
 
DZIEWCZYNY MAM PROBLEM STARAMY SIE O DZIDZIE I MIERZE TEMP. TEN MIESIAC I DODATKOWO ROBILAM TESTY OWU .15 DC MIALAM OWU I TEGO DNIA BYL WZROST TEMP A JUZ NASTEPNEGO JEJ SPADEK :-(NIE WIEM CO TO ZNACZY WSZEDZIE PISZA ZE PO OWU MA BYC WZROST???POMÓŻCIE:zawstydzona/y:
 
jesli mierzysz tempke regularnie to napisz dokladnie jaka mialas codziennie tempke az do tej pory, wtedy bedzie mozna cos powiedziec......
 
reklama
1 -36,3
2-36,3
3-36,25
4-36,3
5-36,2
6-36,3
7-36,3
8-36,3
9-36,1
10-36,1
11-36,2
12-36,2
13-36,25
14-36,3
15-36,45(tu byla owulacja robilam test)
16-36,1
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry