reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz, szyjka, temperatura

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Proszę wskaż mi miejsce, w którym napisałam, że któraś z was jest głupia????
NPR wcale nie równa się LPR czy cokolwiek z wyżej wymienionych. Przestańcie mi ubliżać i innym, które chciały wam wcześniej pomóc. O co wam kobiety chodzi???:szok::szok::szok::szok::szok:
Zaśmiecacie ten wątek swoimi filozoficznymi wywodami. Naprawdę to żenujące:no:.
NO DOKŁADNIE.... TO DOPIERO JEST ŻENADA... NASKOCZYŁAŚ NA KAŻDĄ Z NAS A PÓŹNIEJ PISZESZ ŻE "NO O CO WAM CHODZI - JA TYLKO POMAGAM":dry:
ZAMKNIJCIE TO "COŚ"
 
Więcej bzdur w jednym poście nie przeczytałam już dawno - wykasuj to kobieto, bo jeszcze ktoś będzie się tym sugerował - pewłna porażka:no:.
Te jak to określiłas bzdury wziełam stąd-
DONNA INDYKATOR DNI PŁODNYCH...

Nie masz prawa tak pisać do kogoś, kto bardzo dobrze zna swoją płodność i nie neguje jej ale potrafi z nią bardzo dobrze żyć i być szczęśliwym.
Cykle nie muszą być regularne, żeby można było rozpoznać prawidłowo swoją płodność.
Tak masz rację - wielu lekarzy nie ma zielonego pojęcia o kobiecym ciele i właśnie bez sensu walą nam hormony i trują nasze organizmy i życie przy okazji.
A prosze mi odpowiedzieć kto dał prawo Irlandii do krytykowania i wytykania mi tego jaka metode antykoncepcji ja sama sobie wybrałam?
To,że Ona stosuje NPR nie oznacza wcale,że jest odemnie lepsza bo ja biore pigułki.
Kazdemu odpowiada co innego i jesli ona jest fascynatka(tak ja oceniam po jej wypowiedziach) naturalnych metod to jej wybór i ja go nie krytykuje i nie stwierdzam,że jest zły i że Ona jest głupia,że taką a nie inna forme odkładania poczęcia wybrała.Ale niech nie naskakuje na mnie bo ja biorę hormony i przez to robie coś złego.Żyjemy przeciez w kraju gdzie panuje wolność wyboru-tak?

Są też kobietu, które mają bardzo krótkie fazy lutealne 5-9 dni - w tych przypadkach właśnie potrzebne są hormony tylu luteina, które pomogą wydłużyć fazę lutealną. Ale skąd wy możecie to wiedzieć, skoro nawet nie wiedziecie jaki typ śluzu macie, nie wspominając o szyjce czy wykresie temperatury.
Ja nie chcę tu nikogo krytykować. Irlandia chciała wam pomóc a wy ją potraktowałyście okropnie. Dziwię się, że nadal siedzicie w swojej niewiedzy i czekacie na cud - zamiast samemu sobie pomóc.

A tu specjalnie dla was link - jak rozpoznać Szyjkę macicy:
Gdybyście Obie z Irlandia skupiły sie na pierwszym poscie to wiedziałybyście,że osoba zakładająca ten watek nie chciała czytac kolejnych książkowych informacji tylko chciała sie zapoznac z informacjami zdobytymi przez osoby które same dokonują badania szyjki.
 
Ostatnia edycja:
widze ze jak ktos jest modernatorem (nie bede pisac jaki nick bo kazdy wie :-):-D) to juz wszystkie rozumy pozjadal... to forum jest zeby pomoc a nie krytykowac kazda z kobietek... najbardziej denerwuje mnie to ze komentuje ze nie mamy pojecia o niczym ze bzdury piszemy a nawet nie wyjasni gdzie popelnilysmy blad... jesli nas tak krytykuje to niech napisze jakies uzasadnienie dlaczego tak mysli, dlaczego twierdzi ze glupoty piszemy... wczesniej jakos bylo ok a teraz widze ze nawet nie mozna wlasnej opinii wyrazic bo ostrzezenie sie dostaje :confused::confused::confused::baffled::baffled::baffled: ja za chwile pewnie tez dostane :-):-):-D:-D:-D i nie bede nawet pisac gdzie ja to mam :tak::-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny, może któraś spojrzeć na mój wykres, nie wiem dlaczego ale przeniosło mi owulację z 14 dc na 16 dc, nic nie rozumiem :(
 
przenioslo Ci bo pewnie zapis sluzu zmienilas. nie ma owu przed dniem szczytu, ale po.....
 
nie sadze by mialo to cos wspolnego ze sluzem bo w galerii na ff niektore dziewczyny podaja sluz E przed i po owu.Moze wstawialas jakies inne dane?W kazdym razie nic dziwnego nie widze.
 
Eijf

Nie mozna jednego oderwac od drugiego. Jesli masz duzy skok tempki to oczywiscie on"overrules" sluz. System patrzy na korelacje tych 2....

Moze sie zdarzyc ze tempka wzrasta przed owu wczesnije niz 1 dzien i wtedy masz dzien szczytu po wzroscie tempki. Ake w wiekszosci przypadkow masz wlasnie taka zaleznosc - szczyt sluzu w przeddzien wzrostu tempki (oba czynnnik wtedy wskazuja Ci na dzien owu)

Najszybszy sposob na sprawdzenie czy to sluz spowodowal zamieszanie w wykresie czy nie jest taki:
mmm wykasuj sluz z obserwacji na minute i zobaczyc czy system "przekalkuluje Ci" owu na 14dc w oparciu o sama tempke. Jak sprawdzisz to zapisz ponownie sluz zebys miala prawidlowe zapisy. Jesli zapis sluzu Ci zmienil - masz odpowiesz. Jesli mimo wykasowania sluzu nadal Ci pokaze 16d - wtedy ja juz nie pomoge:)
 
reklama
miałaś rację, z tym śluzem, jak wykasowałam zapis owu wskoczyła na 14 dc, dzięki za radę
w sumie w tej obserwacji śluzu nie jestem jeszcze zbyt dobra, ale wydaje mi się że między 13 a 16 dc miałam śluz płodny, więc owulacja nastąpoła na pewno gdzieś w tych dniach
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry