reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

słyszalne bicie serca

reklama
Przykładając ucho do brzuszka to nie uda Ci się usłyszeć bicia serduszka Twojego dziecka. Serce dziecka można usłyszeć podczas USG jeśli aparat jest wyposażony w głośnik albo poprzez specjalne urządzenie do kontroli tętna płodu, stosowanym w szpitalach i na szkołach rodzenia, lub przy badaniu KTG w szpitalu.
 
Przykładając ucho do brzuszka to nie uda Ci się usłyszeć bicia serduszka Twojego dziecka. Serce dziecka można usłyszeć podczas USG jeśli aparat jest wyposażony w głośnik albo poprzez specjalne urządzenie do kontroli tętna płodu, stosowanym w szpitalach i na szkołach rodzenia, lub przy badaniu KTG w szpitalu.

Można ...

ok. 30 tyg. - przynajmniej tak twierdzi mój Dżin.
 
usilnie w ciązy próbowałam usłyszeć serduszko mojej Patrycji przez steposkop i nic nie usłysałam poza szmerami i ruchami;-)
 
usilnie w ciązy próbowałam usłyszeć serduszko mojej Patrycji przez steposkop i nic nie usłysałam poza szmerami i ruchami;-)

Ja dokładnie tak samo :-)

Można ...

ok. 30 tyg. - przynajmniej tak twierdzi mój Dżin.

Mój Tata też twierdzi, że słyszał jak ja byłam w brzuszku...
Może chciał słyszeć :-)
 
Bo nikt nie powiedział, że usłyszeć jest łatwo :)

Nawet detektor tetna płodu czasem wysiada, zalezy od ułożenia i przekaźnika jakim są wody płodowe :)
 
Witam wszystkich.
W zeszlym tygodniu kupilismy takie fajne urzadzonko do podsluchiwania malenstwa, fajna sprawa. Jestem teraz w 24 tygodniu i juz slyszalam serduszko i te potezne kopniaki ktorych az tak bardzo "na sucho" nie czulam. Podobno tez nie mozna sie przejmowac gdy nie slychac maluszka bo moze sie odwrocil tylko sprobowac ponownie po jakims czasie...musze stwierdzic ze bardzo to ekscytujace a usypia jak nic innego:) :-D
 
Można ...

ok. 30 tyg. - przynajmniej tak twierdzi mój Dżin.
Zgadzam się:-):-) Mojemu Tomkowi udało się parę razy wysłuchać bicia serduszka naszej Emilki przykładając ucho do mojego brzuszka:-D:-D:-D Fakt faktem nie za każdym razem bo zależy to od ułożenia dzidzi ale jest to możliwe.
 
reklama
reklama
Do góry