reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

Hej dziewczyny, pisze z dość nietypowa sprawą. Dzisiaj moja 17 letnia siostra podzieliła się ze mną dość szokującym „sekretem” ponieważ boi się i tylko mi ufa. A więc, w dniu owulacji która potwierdziła z aplikacji flo,mówiła ze czuła tez typowy ból jajników który ma właśnie w okresie owulacji uprawiała stosunek z partnerem który spuścił jej się w usta….. a gdy ona wypluła spermę na rękę, wziął jej rękę i wsadził do pochwy. Ona oczywiście zabrała zaraz rękę ale sporo spermy podobno dostało się do niej. Sytuacja dramat, nieodpowiedzialność kompletna a ten chłopak? No przepraszam za określenie ale po prostu popierdolony…. Stad moje pytanie bo ja już zgłupiałam, myślicie ze może być duża szansa ze zaszła w ciąże ? Chciałabym jej jakoś pomoc ale ta sytuacja to dla mnie wręcz abstrakcja.
jeśli miała na sobie majteczki w kropeczki, a jej facet stringi to na bank jest w ciąży 😂
 
reklama
Hej dziewczyny, pisze z dość nietypowa sprawą. Dzisiaj moja 17 letnia siostra podzieliła się ze mną dość szokującym „sekretem” ponieważ boi się i tylko mi ufa. A więc, w dniu owulacji która potwierdziła z aplikacji flo,mówiła ze czuła tez typowy ból jajników który ma właśnie w okresie owulacji uprawiała stosunek z partnerem który spuścił jej się w usta….. a gdy ona wypluła spermę na rękę, wziął jej rękę i wsadził do pochwy. Ona oczywiście zabrała zaraz rękę ale sporo spermy podobno dostało się do niej. Sytuacja dramat, nieodpowiedzialność kompletna a ten chłopak? No przepraszam za określenie ale po prostu popierdolony…. Stad moje pytanie bo ja już zgłupiałam, myślicie ze może być duża szansa ze zaszła w ciąże ? Chciałabym jej jakoś pomoc ale ta sytuacja to dla mnie wręcz abstrakcja.

Ale że fisting tak bez wstępów i bez poślizgu? :oops:

Edit. No i zapomniałaś napisać kiedy siostra testuje i kiedy mamy ją wpisać w kalendarz
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, pisze z dość nietypowa sprawą. Dzisiaj moja 17 letnia siostra podzieliła się ze mną dość szokującym „sekretem” ponieważ boi się i tylko mi ufa. A więc, w dniu owulacji która potwierdziła z aplikacji flo,mówiła ze czuła tez typowy ból jajników który ma właśnie w okresie owulacji uprawiała stosunek z partnerem który spuścił jej się w usta….. a gdy ona wypluła spermę na rękę, wziął jej rękę i wsadził do pochwy. Ona oczywiście zabrała zaraz rękę ale sporo spermy podobno dostało się do niej. Sytuacja dramat, nieodpowiedzialność kompletna a ten chłopak? No przepraszam za określenie ale po prostu popierdolony…. Stad moje pytanie bo ja już zgłupiałam, myślicie ze może być duża szansa ze zaszła w ciąże ? Chciałabym jej jakoś pomoc ale ta sytuacja to dla mnie wręcz abstrakcja.
Niech idzie do ginekologa, niech opowie tą historię to gwarantuje Ci, że ginekolog powie coś mądrego! 🙃
 
Hej dziewczyny, pisze z dość nietypowa sprawą. Dzisiaj moja 17 letnia siostra podzieliła się ze mną dość szokującym „sekretem” ponieważ boi się i tylko mi ufa. A więc, w dniu owulacji która potwierdziła z aplikacji flo,mówiła ze czuła tez typowy ból jajników który ma właśnie w okresie owulacji uprawiała stosunek z partnerem który spuścił jej się w usta….. a gdy ona wypluła spermę na rękę, wziął jej rękę i wsadził do pochwy. Ona oczywiście zabrała zaraz rękę ale sporo spermy podobno dostało się do niej. Sytuacja dramat, nieodpowiedzialność kompletna a ten chłopak? No przepraszam za określenie ale po prostu popierdolony…. Stad moje pytanie bo ja już zgłupiałam, myślicie ze może być duża szansa ze zaszła w ciąże ? Chciałabym jej jakoś pomoc ale ta sytuacja to dla mnie wręcz abstrakcja.
Ja znam nawet taką historię, że gościu miał wytrysk w basenie i dziewczyna zaszła w ciążę mimo że była dziewicą 🤣 Jakbym ja tak szybko zachodziła to bym już niezłą gromadkę miała. Niestety nie tak prosto zajść w ciążę. Musi być wytrysk w środku a i tak jest tylko 30% szans na ciążę. Siostra może spać spokojnie 😄
 
Ja znam nawet taką historię, że gościu miał wytrysk w basenie i dziewczyna zaszła w ciążę mimo że była dziewicą 🤣 Jakbym ja tak szybko zachodziła to bym już niezłą gromadkę miała. Niestety nie tak prosto zajść w ciążę. Musi być wytrysk w środku a i tak jest tylko 30% szans na ciążę. Siostra może spać spokojnie 😄
pfff znam historie, w której całkiem trzeźwa lasia zobaczyla w nocy ducha i później urodziła mu syna, który umie w melanże i zamienia wodę w wino 💁‍♀️ przebij to
 
reklama
U mnie 10 dpo i biało… 😔
 

Załączniki

  • IMG_0465.jpg
    IMG_0465.jpg
    50 KB · Wyświetleń: 42
Do góry