reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smsy z porodówek :)

Może nie z porodówki ale z domu od Nadineczki ;-):

"Byłam u gina mam rozwarcie na 5cm wg niego nie dotrwam do świąt :-) i tak sobie czekam w panice na wody albo skurcze :-) ale dzisiaj zaczynam 38 tydzień wiec jest ok, przekaż prosze wesołych świąt dla wszystkich na BB :-) do zobaczenia po wszystkim :-) "
 
reklama
Wiadomość sprzed chwili od Monia1110:

"Hej tu Monia1110. Właśnie przygotowuje się do porodu, a raczej przygotowują mnie do porodu. W poniedziałek wylądowałam w szpitalu z za wysokim ciśnieniem, którego nie udało się obniżyć, no i białka w moczu. Zdecydowałam się na CC, trzymajcie za nas kciuki. Dam znać po wszystkim."

 
od Anulki8700

"Witam Styczniówki ...znowu jestem w szpitalu, miałam mieć tylko kontrolne ktg ale w pewnym momencie małej zanikł puls i mnie zostawili. Teraz odszedł mi krwisty czop, mam skurcze i rozwarcie na 1,5cm . Lekarka mówi że dzisiaj w nocy albo jutro rano się zacznie. 3majcie kciuki."
 
Wiadomość od Monia1110:

"Hej! Niestety dzisiaj wysyp maluchów i przesunęli nas na jutro rano. Więc jeszcze jedna nocka w trójpaku, a jutro dwa prezenciki od Mikołaja. Jak tylko dojdę do siebie po, to dam znać."
 
Od Klary ;-)

"Dziś wychodzimy do domu. Posiew jałowy. USG ok. Żółtaczka spadła. Jak się ogarniemy odezwę się dwuPaki kochane. A i mały dostał taką lepszą szczepionkę...Pozdrawiam BB i życzę spokojnych radosnych świąt. "
 
Wiadomość od Tysiolek:
Jeszcze w domku siedzę i wierzę, że Mała da mi śledzia w spokoju zjeść.
 
Wiadomość od Ewcia82:
"MIAŁAM DAĆ ZNAĆ, WCZORAJ URODZIŁAM ;) NATURALNIE, NIKOLAS WAŻY 3860, 55CM 10PKT;) POZDRAWIAM I WESOŁYCH ŚWIĄT!"
 
Wiadomość od Sandry!!


1. "Już nie mam siły. Boli mnie brzuch i plecy. Nic mi nie chcą dać, każą czekać. Szyjka jest coraz krótsza."
2. "Jacek już jest w domu. Będzie u mnie po 15. A rodzić mogę bardzo długo... Masakra!"
 
reklama
Dziewczyny tutaj wczorajsze wiadomości od Sandry!!

O 21.21 napisała:

"Dostałam rozwolnienia, leci ze mnie woda. Na KTG skurczy brak, a jak wstanę, to brzuch jak kamień i płakać mi się chce. Dostałam zastrzyk domięśniowy, żeby skurcze się nasiliły lub ustały"

O 2:47
"Miałam cc, jest dziewczynka. Więcej na razie nic nie wiem. Muszę się przespać. Pa"
 
Do góry