reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smugi krwi w śluzie 9tc

Dołączył(a)
6 Maj 2023
Postów
1
Hej dziewczyny! Jestem w 9tc, przyjmuje luteinę od pierwszej wizyty u ginekologa, ponieważ miałam bóle w podbrzuszu i wczoraj po zaaplikowaniu luteiny zauważyłam na aplikatorze, że w śluzie są smugi krwi 😔 Ogólnie nie mam żadnych dolegliwości, nic nie boli, po luteinie miałam do tej pory śluz biały (resztki tabletki), ale dzisiaj rano był lekko brązowy śluz na wkładce (zapewne wyschnięta krew), nie było go dużo, ale wolę się dowiedzieć czy któraś z was tak miała i co to może być. Na ostatnim usg dzidziuś idealnej wielkości do wieku ciąży, a wszystkie badania wychodzą super.
 
reklama
Każde plamienie czy krwawienie najlepiej skonsultować z lekarzem.Moze być to wszystko, krwiak, nadżerka, infekcja. Przy plamieniu nie jest wskazane aplikowanie luteiny dopochwowo bo mniej się wchłania dodatkowo może jeszcze bardziej podrażnić. Skontaktuj się jak najszybciej z lekarzem. Przy mocnym bolu czy krwawieniu-szpital.
 
Jak wyżej wspomniała koleżanka każde plamienie należy skonsultować z lekarzem ale na pocieszenie Ci powiem że jest tu ma forum wiele kobiet, które pisały o plamieniach i urodziły zdrowe dzieci🙂 ja również plamiłam w 12 tygodniu i również biorę luteinę 1 tabletke rano druga przed snem i już jest ok.
Niezalecane jest używanie dołączonego aplikatora, wprowadź ją palcem bo być może uszkadzasz sobie jakąś ściankę tym aplikatorem i może stąd te plamienie ?
 
Do góry