reklama

Sny

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez edi, 23 Luty 2006.

1. edi

edi mamusia Wojtusia

Jak juz wiecie z innych wątkow niedawno męczyły mnie koszmary.Teraz zaczął się sezon na miłe sny ;D
    Byl juz ten z S.Conery i Travoltą,była maciupeńka stópka małej istotki z brzuszka i dziś....
    Dziś śniło mi sie króciutko,że moje dziecko jest juz na świecie,zrobilo kupkę i mamusia taką nawilżaną husteczką wyciera mu pupę ;D
    trzymałam nóżki uniesione do góry i wlaściwie widzialam tylko te nózki i pupę,ale bylo cudnie ;)
    Jak niewiele potzreba by obudzić się w dobrym nastroju ;D

2. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Edi fajnie że ci się śnią takie fajne sny! Mnie nie śnią się koszmary ale jakies głupoty!! :-[

3. reklama
  4. mamaoska

mamaoska Wrześniowe mamy'06

Ilość snów chyba zalerzy od wrażliwości człowieka.
    Ja najczęsciej śnię gdy zblirza się pełnia.
    A tak na ogół to rzadko. :(
    Edi fajne te Twoje sny!!!!! :laugh:

5. Marrtruda

Marrtruda mama Romka i Julki

Pamiętam, pod koniec ciąży z moją Julką śniło mi się tak bardzo realistycznie, że ona jest juz ze mną i oglądam jej paluszki u rąk. Były takie baardzo długie szczuplutkie i bardzo zgrabne, prościutkie. I tak sobie pomyślałam, że nie odziedziczyla tych palców ani po mnie ani po mężu, bo oboje mamy grube i krzywe te palce. Ale najlepsze, że jak Julka się urodziła, to jej palce wyglądały tak samo jak we śnie. Wniosek - te sny w ciąży coś w sobie mają ;)

6. agutkaZG

agutkaZG <3 Zuzia <3 Kubuś <3

Mi sie ostatnimi czasy snilo kilka razy,ze siedze i karmie piersia moja Dzidziulke... I ze z moim Lukaszkiem jestesmy na spacerku... Ahhh,jakie te sny sa cudowne! :D

7. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Ja miałam dziś okropny sen - całą noc kłóciłam się z mężem i zbudziłam się o 6.00 rano z takim kłóciem w sercu, że aż nie mogłam oddychać. Nie wiem - spałam na plecach a chyba już nie powinnam. Przekręciłam się potem na bok i jak sie zbudziłam ok 9 to już było lepiej. ::)

8. katarina

katarina Początkująca w BB

A ja miałam bardzo realistyczno - erotyczny sen....  ;)
    Może to wstrzemięźliwość małżeńska tak na mnie działa ..???
    W tym śnie też byłam w ciąży i mocno przytulałam się do mężulka.
    było tak miło że się obudziłam....
    I w strachu poleciałam do kibelka bo się bałam tego falowania brzuszka,
    które czułam prawie cały dzień.
    Mam nadzieję ze takie przyjemności nieświadome nie zaszkodzą - bo na realne sprawy to mam zakaz... na razie.
    pozdrawiam.

9. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Ja też raz podobny sen miałam - to chyba przez ten zakaz, bo my na razie też mamy szlaban... ;)

10. reklama
  11. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Ja ostatnio miałam takie koszmary, że nie będę nawet o nich opowiadać! Coś okropnego ! :p :p :-[

12. edi

edi mamusia Wojtusia

No mnie niestety tez nawiedziły dzis koszmary.Może t o dlatego,że w środę wracam do pracy? ;D

Poleć forum