reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sny

reklama
Ostatnio śnił mi się mój pies Dux,Owczarek Niemiecki.
Był z nami rok i bardzo się do niego przywiązałam, niestety zmuszeni byliśmy go oddać.
W moim śnie przyszedł do mnie i zaczoł się bawić ale na odległość tak jakby mnie nie poznał.
 
Dziś mialam cudowny sen,dzieki staraniom mojego bąblika z brzuszka ;)
obudził mnie w nocy swoim buszowaniem i spowodował,że śni mie się poród.
Na szczęście śni sie tylko część porodu a potem..... potem widzę jak przynoszą mi malutkie zawiniątko w pieluszkach.Rozwijam i widzę przesliczną buzinkę :) była tak słodka,że aż w śnie powiedziałam, to najpiekniejsze dziecko na świecie,bo naprawde bylo cudne :)
 
dołączam do grona koszmarów sennych.. już nawet książki i filmy starannie selekcjonuję aby nic mi potem sie nie "śniło".. a śnią mi się jakies horrory lub "filmy sensacyjne".. dziwne..
 
a mi ostatnio śnił się poród, tylko, że w moim śnie to była "bułka z masłem", jeden jakiś niby skurczyk i dzidziuś sam praktycznie wyszedł na świat, tak , że nawet nic prawie nie poczułam,a zanim dowiedziałam się czy to chlopiec czy dziewczynka, obudziłam się :) no i cały dzień póżniej chodziłam zadowolona i uśmiechnięta. teraz jak nachodzą mnie jakieś obawy, staram się przypomnieć ten sen i jest lepiej ;)

co ma być to będzie - tyle kobiet rodzi to i ja dam radę :D

a koszmarów nie miewam, może poza dwoma dzwinymi snami, w których śniły mi sie osoby z rodziny , które już nie żyją , brrrr... wiem, wiem - powiało chłodem - ale w moich snach żyli i byli bardzo uśmiechnięci ...
 
A mi się już parę razy przyśnilo, że krwawię, ale to chyba dlatego, że się na bb naczytałam nie tych wątków co potrzeba :)
 
Ja tagze snilam dzis ale straszne zeczy... mam wyzite u Gina w poniedzialek i juz jo przezywam bo bardzo juz bym chciala wiedziec plec dzidzi bo nie wiem co mam kupowac i w jakich kolorkach jak myslicie lekaz juz bedzie mogl powiedziec co w brzusiu jest... a co do snu to wlasnie snilo mi sie ze mojego Gina nie bylo i ja nie chcialam dac sie zbadac dla tego lekaza zastepczego... i puzniej przylozyl mi aparacik do brzucha i nie bylo slychac bicia serduszka i tak sie rozplakalam az sie obudzilam tak strasznie sie teras boje tej wizyty.... :(
 
reklama
mnie ostatnio sniło sieże urodziłam bliźnięta - dwóch chłopców i starałam sie ich nakarmic jednocześnie piersią. Komiczne to było :) To chyba przez tą poduszke co ją Margolis chciała zakupić :)
 
Do góry