reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sny

Zaczyna mi się coraz częściej śnić dzieko i poród. Dziś śniło mi się że rodziłam w domu a sam poród trwał tak krótko że hej (chyba to przez te zdjęcia z porodów) :laugh:
w tym śnie urodziłam chłopca. :laugh: bardzo się cieszyłam widząc dzidzi :laugh: potem widziałam malucha w leżącego w łóżeczku jak płakał bo chciał jeść, ja go karmiłam piersią i było cudownie

A w związku z tym, że w środe ide na USG (już mi powiedzą jaka jest płeć dzidzi) :laugh: ostatnio śniło mi się USG. Kładę sie do badania i wołam lekarza a on jakoś mnie zbywa że zaraz przyjdzie, za chwile i wogóle (A miał mi powiedzieć o płci dziecka) no i tak długo zwlekał aż sie obudziłam :mad: ale byłam zła.

No ale może ten dzisiejszy sen się sprawdzi ;)

Jeju jak ja bym już chciała urodzić :laugh:
 
reklama
No może być tak,że dzidzia się nie odkryje :p i to bedzie to zakończenie snu ;D
Ja mam we wtorek i jakoś czuję,że to małe znowu będzie się kręcic jak bączek i nie będzie nic widać :p
 
A jak nie wiem czemu tak się dzieje ale jednego dnia śni mi się dzidzia, z którą chodzę na spacerki i jest super!! a innego np tak jak dzisiejszej nocy śnią mi się koszmary. min. że byłam na wizycie u gina który mi oświadczył że płód jest martwy! :-[ :-[ :-[ w tym samym śnie ktoś mnie więził i widziałam utopionego kota!! Jezu o co tu chodzi!! :-[ :-[ czy to jakaś przepowiednia!????

Rano obudziła mnie moja kota aż mi się płakać chciało! ale zaraz potem poczułam maleńką w moim brzuszku która chyba dała mi sygnał - nie martw się mamusiu to był tylko sen!! :) :) :) :)

Boże oszczędź nam takich snów!!!
 
Za dużo wiesz o tym co może się wydarzyc i masz projekcje :)
Mnie sie mój synek nigdy w ciąży nie przyśnił a przecież wiesz...
Więc żadne przepowiednie!!!!!
Ja teraz pięknie śnie,albo o ekscesach seksualnych ;D albo dalkie podróże ;D
 
edi mi też coraz częściej sexy się śnią ;) cholercia i to nie tylko z byłymi i obecnymi mężami ;)...ale to chyba zawsze to co zakazane to by się chciało :p
 
A mnie sie dzis snilo,ze bylam u swojego lekarza... Zbadal mnie,wszystko bylo w porzadku,ale... Nie chcial mi zrobic usg,wiec go rowno opierdzielilam,bo mi przeciez obiecal,ze zrobi! :D No i zrobil i Dzidzia ladnie sie nastawila,by mogl powiedziec mi,kim jest i nagle... Moj psiesek zaczal szczekac i sie obudzilam... Wiec plec,nawet ta ze snow,jest dla mnie wciaz tajemnica. ;)
 
miałam dziś nie fajny sen. Śniłam ze zaczełam krwawić i było duzo tej krwi, dobrze że jutro wizyta u lekarza
 
Śniłam dziś,że rodzę.... i nie był to przyjemny sen...
I jeszcze ten księżyc się gapił w moje okno...
 
reklama
Choroba, od kilku dni nawiedzają mnie sny seksulistyczne ;D ;D ;D
Najlepsze jest to,że dzis to nawet z kobietą......

Już nie wiem co mam mysleć ::)

Chyba muszę męża jakos zachęcić ;D ;D ;D
 
Do góry