reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

Kasienkadg niestety nie pomogę - nie znam tej pani. Ja chodziłam do ginekologa, który pracuje w szpitalu, on też przyjmował mój poród i byłam baaardzo zadowolona (a na tym również mi zależało).
 
reklama
Czesc jestem tu nowa. Obecnie w 15tyg, jestem z Dąbrowy, lekarza prowadzącego mam w katowicach ale zamierzam rodzic u nas w szpitalu z tad moje pytanie. Wiem ze położne są najważniejsze przy porodzie czy jest może tu w dąbrowie szkola rodzenia która prowadzą położne z naszego szpitala? Słyszałam też że przed porodem najlepiej iść na oddział i porozmawiac z nimi. Boję się trochę bo nie mam tu lekarza.
 
Witam,
Jestem tutaj nowa.
Nazywam się Żaneta, mama 8 miesięcznej Majci.
Obecnie mieszkam w Sosnowcu, a od przyszłego roku przeprowadzka do Będzina :-)
Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamuśki
 
reklama
Do góry