reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

Tez sie ciesze, ze moglismy spedzic chociaz te kilka dni razem, bo to bylo takie nieplanowane i niespodziewane. A teraz byle do kwietnia. No chyba, ze w marcu mu sie przedluzy. No ale zobaczymy.

Zonka jak sie jest ze soba tyle czasu i mija faza zauroczenia, to duzo latwiej przetrwac jakiekolwiek rozstania,. Zwlaszcza, ze takie rozstania weryfikuja czy to prawdziwa milosc. Tu nie ma czego wspolczuc.
 
reklama
Czesc kobitki :-) u nas choroby ciąg dalszy , lezymy i zdychamy .
Madie , świetnie że mężuś zawital do Was :) cieszcie się sobą ile możecie i tak jak piszesz oby do kwietnia, szybko zleci.
Ja tez uwazam ze jak sie z kims jest dłuzej i jest się pewnym drugiej osoby oraz swoich uczuc to łatwiejn zniesc taka dłuższa rozłąke. Mój mężulek swojego czasu często wyjezdzal w delegacje i nie bylo go po 2 , 3 tygodnie i dalo sie przezyc , czasem nie bylo go caly miesiac , wrocil na weekend i znowu jazda w świat. Przyzwyczailam sie i nauczylam cierpliwie czekac :) naszczescie teraz siedzi na dupsku :)

Buziaki
 
doczytałam :-D

madie ja również Gratuluję!!!!

I witam wszystkie nowe mamusie :-)

U nas po staremu, też były choroby, ale juz jest ok

Dziewczyny z DG nie orientujecie się czy ta szkoła muzyczna na Wojska Polskiego co jest to jest Podstawówka + ,muzyczna w 1czy sama Muzyczna?


oj ja sobie nie wyobrażam życia bez przewijaka, fakt dziecko się później wierci, ale przecież nie zostawia się dziecka samego na przewijaku, więc jak najbardziej polecam ;-)

lecę nadrobić zamknięty
 
hello

madie
to fajnie ze jestescie razem, we trojke, szybko zleci z malenstwem... i juz bedzie kwiecien:tak:

a u nas dzis byl pierwszy samodzielny kroczek, ale jestem dumna z mojego szkraba ;-):-)

u nas choroby niby sie skonczyly ale mlody strasznie kaszle, odrywa mu sie flegma i nie wiem jak do jutra tak bedzie to sie jednak przejde do lekarza sprawdzic co i jak...

milego wieczorku!:tak:;-)
 
Czesc Angela :) miło nam że zawitałas do Nas :):-) Pisz co tam u Ciebie:)
Cosmo no wkońcu jestes ! :) :-) nie opuszczaj nas już na tak długo, nigdy więcej ! :):-D

ja też używałam przewijaka, i u mnie byl niezbędny ale u mnei to inna bajka bo ja i przy Amelce i przy Laurze miałam cesarkę , wiec ciezko bylo mi sie schylac, nachylac, siadac itp, wiec przewijak w moim przypadku to była duża wygoda :)

Karolajna, gratullacje dla Pawełka za pierwsze kroczki :) moja Laura chodzi tylko przy meblach i ewentualnie pcha jeździk:) ale mamy jeszcze czas :):-)
 
ale wam dzieci rosna :) masakra :) gratulacje pierwszy kroczków Pawełka :) no i dla Laury :)

ja podobnie wavejka po cc .. przewijak konieczny w pierwszych tygodniach :)

Madie zgadzam sie z toba :) ławo wytrzymac pozniej :) gdy mija faza zauroczeenia i pojawia sie prawdziwa milosc :) a do kwietnia minie szybko czas :)
 
Ja rodzilam SN, dosyc szybki i bezproblemowy porod, wiec nie bylam zbyt obolala. Tyle co szycie i ogolne oslabienie, zmeczenie.
A przewijak kupil maz- w ramach prezentu dla malucha. Stwierdzil, ze ciuszkow tyle podostawal (i na teraz i wiekszych), ze nie ma sensu kupowac. Wszystko inne tez mamy, wiec stad ten przewijak. Czy sie sprawdzi, to sie zobaczy.
 
reklama
Do góry