reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKA - pilne!!!!

anaconda27

styczniówka2006
Dołączył(a)
5 Kwiecień 2006
Postów
14 221
Miasto
Lublin
Jestem na etapie wybierania dla małej spacerówki. Proszę doradźcie która jest dobra, bo na rynku jest taki wybór, że trudno się zdecydować. Dodam że spacerówką będę jeździć i po miejskich chodnikach i po wiejskich drogach. :-D :-D :-D
 
reklama
Ups....:eek: to będzie ci cięzko znaleźć jakąs bardzo dobrą. Mi się wydaje ze GRACO robi niezłe. ALe ogólnie to moje koleżanki chodzące na spacery ze spacerówkami na każda narzekają...chyba nie ma idealnej. Poza tym dla dziecka tez nie sa ona zbytnio wygodne i na długie spacery się nie nadaja.....
Tylko własciwie nie wiem jaką masz na mysli..czy tzw parasolkę (bo te są wszystkie kiepskie-nadają sie do hipermarketu) czy jakas większą spacerówkę...bo z tych większych na pewno mozna wybrac cos dobrego.
Życzę powodzenia:-)
 
Malvina, czutałam, że Jane sa generalnie super. Mai napewno będzie w niej wygodniutko:-)
 
reklama
wlasnie mam problem bo ten sklep troche daleko wiec chyba bede musiala kupic przez internet a nie chce bo wolalbym napijpierw ja sama wyprobowac, wsadzic Maie i sie przejechac ale nie moge jej nigdzie znalesc w sklepach tylko na internecie...a ja na internecie tez rzadko kupuje - ani na allegro ani na ebay! no chyba ze juz nie mam wyboru - jak teraz. po prostu nie lubie kupawac kota w worku a wiem ze czasami to tak wlasnie jest - wole doktknac i zobaczyc na wlasne oczy...:-)
 
Do góry