reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

ja polecam deltima kazoo, jest super, rozkłada się do leżenia, waży 8kg, jest łądny :) i wogóle nie zauważam w nim wad a mam go 4 miesiące :) kosztował 360zł
 
reklama
My naszym peg perego przejeździliśmy ostatnią zimę bez większego problemu, co śmieszniejsze czasami z zaspami gorzej radził sobie ciężki duży na pompowanych kołach wózek koleżanki a my leciutką spacerówką braliśmy zaspę przejeżdżając sobie po niej 8).
 
a mi przyszedł wczoraj Graco Mirage... Babci sie nie podoba, ale mi szczerze mówiąc bardzo, fajny lekki, fajnie sie go prowadzi. Mam nadzieje ze sie bedzie sprawdzał...
 
również go polecam! sprawuje się super już dwa miesiące! Waga, cena, sposób składania, i zadowolona minka Zuzi- jest ok! :)
 
a ja nadal nie moge sie zdecydowac

niby interesuje mnie wozek firmy BABY DREAMS ale nigdzie u mnie w sklepie nie ma takiego wozka by zobaczyc jak wyglada ::)
a moj mąż nie chce zamawiac przez neta

a wyboru u nas nie ma.................ach nie wiem
jutro wysyłam nasz wozek i du.pa nie mam czym jezdzic ::)
 
Biorąc pod uwagę powyższe kryteria z czystym sumieniem mogę polecić wózek Mutsy Urban Rider. Pomimo tego, że jest duży i dużo waży to nawet z 11 kilogramowym bobasem prowadzi się go jedną ręką, nadając mu tylko właściwy kierunek. Po zimie miałam odruch żeby go sprzedać i kupić małą lekką parasolkę ale gdy wypróbowałam jazdy z 7-mio miesięcznym bobasem w środku to obiecałam sobie że dopóki będę kożystać z wózka to Mutsiak zostaje. Ty wózkiem jedzie się bez żadnego wysiłku, po prostu sam się toczy. Kupiłam używany zestaw więc i pieniążki były przyzwoite. Chciałam dokupić jednak mały wózeczek na szybkie i krótkie wypady samochodem i zastanawiam się nad quini zapp lub mutsy spider, ale niestety ten drugi nadal jest nie dostępny w Polsce :-[
 
reklama
Do góry