reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

L4dY-bIrd

tez patrzylam na ten wozeczek ;)

ale postanowilismy kupic nowy bo my bardz aktywni jestesmy a wozek moze byc potrzebny na rok a i na 2

czekam na relacje :laugh:
 
reklama
L4dY-bIrd ,Lilka ja też się przymierzam do baby dreams sprint
widziałam go w sklepie i moge powiedziec że wydaje mi się ok.
Z tego co doczytałam pozamawiałyście już napiszcie mi prosze jak z amortyzacją , bo my mieszkamy pod lasem i na spacerki do lasu często chodzimy, myślicie że się sprawdzą amortyzatory??
 
Emi_25 pisze:
A co sądizcie o spacerówkach chicco PONEE XS albo CT 0,5?

widzialam je w sklepie i mi sie jakos nie podobały
najwiekszy minus jak dla mnie to:
-bardzo wąskie
-nie ma barierki dla dziecka

ja osobiscie chce by mała miala luz jak urosnie a nie zeby wygladalo ze jest jakas za mala dow ozka
a druga sprawa nie lubie przywiazanych dzieci w wozku,tylko wole jak jest barierka
wiadomo ze czasami malą musze przywiązac jak jest niegrzeczna i w wozku wstaje ale to tylko z koniecznmosci

no i uwazam ze cena przesadzona
w koncu to chicco ::)

kolorystyka ciekawa,nie powiem
ale inne rzeczy sa wazniejsze

pozdro

Lady jak wózio???
czekam na relacje ;)
 
emi 25 wózek chicco PONEE XS jest bardzo podobny ,prawie identyczny jak mam teraz z firmy graco i sobie chwalę :) z tego co widzę na fotce różni się tylko tą barierka z przodu (u mnie nie ma miejsce na napoju ) i szerokością siedziska.
 
karolinna masz graco citysport?

mi sie zdaje ze w citysport siedzisko jest szersze i wózek ciut wyższy ;)
 
efunia mam graco city sport 2006 :) a ty masz też z tego rocznika ? bo te moje siedzisko ,właśnie zmierzyłam je "metrem" ;) ,ma 31 cm szerokosci :) wg mnie to raczej nieduzo ::) a nie sprawdziłam ile te chicco ma cm ale z fotki wygladało na szersze ;)
 
Lilka !!

Wózek extra ! Super i wogole.
Mieciutki ..maluch nieudeża sie główka o te pzeklęte rurki.
Pozatym ma do tych naszych wiekowo maluchów extra wsad .Siedza stabilniej i sie niebujaja w wózku .
Niebyłam jeszcze na spacerku bo wózek dopiero dzisija do nas przyszedł .Jak przejde sie wieczorem to napisze ci wiecej .
ide go poogladac jeszcze ;P
 
reklama
no to pierwsze wrazenie extra
mam nadzieje ze po spacerku tez tak bedzie ;)
ale jestem pewna ze tak...

czekam na dalsze relacje!!! :laugh:
 
Do góry