reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerowki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Moj Franek jezdzil w gondoli dopoki samodzielnie nie nauczyl sie siadac.Kiedy juz byl na tyle silny ze potrafil dlugo byc w pozycji siedzacej bez zbednego obciazenia kregoslupa przeprowadzilam go do spacerowki.Wczesniej nie bylo sensu bo i tak bym go w spacerowce na lezaco wozila....
z wozkow mamy lekka parasolke Esptita fot.1 polecam bardzo fajna i
leciutka.
na spacery Quinny SX fot.2(spacerowke mamy z berierka)fot 2 i3 sprawdzil sie w njtrudniejszych warunkach a w gondoli maly miescil sie jeszcze jak mial 7 miesiecy
I na podroze lotniczi zakupowe Quinny ZaPPa fot 4 i 5 na poczatek w wieku 0-9 opcja z fotelikiem a potem sam wozek.Jedna wada nie ma regulacji oparcia :-( dlatego zakupilismy ta parasolke bo na plasko sie rozklada.
 
reklama
Buba to jestes zaopatrzona w wózki na każdą ewentualność!!:-) :-) :-)
ze spacerówek też ogladałam Quinny ale doszłam do wniosku, że wózek który kosztuje tyle pieniedzy powinien mieć przynajmniej regulacje oparcia!Ale wiem że mamy które posiadaja ten model sa bardzo z niego zadowolone!
Koniecznie musze obejrzec ta parasolke Esptit, na wiosne bedzie jak znalazł!
 
maarta Quinny sx ma regulacje oparcia(niebieski) tylko ten Zapp (pomaranczowy) nie ma :-(
Zaopatraywlam oj tak niestety nie dalo sie moich wymagan i trybu zycia jednym wozkiem zalatwic........:-( bo ja z malym ciagle gdzies smigam,wyjezdzam do pracy go zabieram......tak wiec wozki wymieniamy non stop...
a pelna nazwa parasolki to Esprit Alu Flash jak bys szukala by obejrzec.Mozna za 30 zl dokupic do niej barierke.
 
Oglądałam na necie ten wózek Buba, jest oki ,ale musze go zobaczyć w sklepie, trzeba go podotykac, pomacać, sprawdzić. Generalnie wózek mam oki ale potrzebuje parasolki, lekkiego, podręcznego wózka bo cały czas jezdze samochodem!
znalazłam fajna strone z wózkami, jest ich tam duzo i można coś wybrać ..:: BOBO W
 
Ja mam Mutsy Urban i jestem z niego bardzo zadowolona, ale jest dosyć ciężki i moja mama strasznie narzeka jak chodzi z Oliwką na spacer, więc na wiosnę muszę się zaopatrzyć w lekką spacerówkę, zastanawiam się nad :
Inglesina Trip

albo Jeep Wrangler

i jeszcze Coneco Polo (chyba ten jest najbardziej funkcjonalny)
[URL=http://imageshack.us][/URL]
 
my się zdecydowaliśmy na peg perego a3 -jak pola miała niecałe 7 miesięcy. szybki mechanizm składania, regulacja oparcia, w miarę lekki, regulacja oparcia, myśleliśmy o parasolce, ale na tamtym etapie obawiałam się o plecki-parasolki są takie "harminijkowate":confused:
 
Magdaleona Inglesinę oglądalam na żywo i wydaje mi się strasznie wąska, choć ma fajny mechanizm skladania. ja chyba zdecyduje się na Chicco ct04:
chicco_ct04.jpg


Chociaż wciąż myślę... Muszę wszystko pomacać.
 
Julek jeździ teraz w Inglesinie Magnum i jesteśmy z niej bardzi zadowoleni. Myślę o lekkiej spacerówce i chcę koniecznie zobaczyć na żywo własnie Inglesiny, bo takie na mnie dobre wrażenie zrobił nasz wózek.
 
Irlandia chicco Ct4 jest fajny,szeroki i w miare lekki ale niestety ich wozki czesto sie psuja :-( Teraz weszla nowa kolekcja 2007 sa sliczniutkie kolorki.Poprostu bombeczkowe!!!
Magdalena Inglesina robi bardzo fajne i trwale wozki.Strasznie chorowalam na model classic
 
reklama
My mamy taka najzwyklejsza,najtansza parasolke.Miala byc tylko na zakupy i kupilam co bylo najtansze bo nie chcialam zmieniac wozka.Sprobowalam przelozyc raczke w wozku ktory byl odrazu gondola i ciezko sie prowadzi.Tylko teraz zastanawiam sie czy kupic cos nowego na wiosne czy poczekac az parasolka padnie,dalam za nia niecale 30euro wiec chyba nie pociagnie dlugo.No ale ta parasokla kosza nie ma i to mnie wkoza.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry