reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerowki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Cholercia tez mam chec kupna spacerowki, niby ta co teraz mam nie jest zla problem z nia tylko przy wyjazdach..no kloc niesamowity (obecnie mam Emmaljunga) i juz nas powoli meczy zaladowane pol bagaznika tylko przez wozek, przydaloby sie cos znacznie mniejszego....Problem mam tez z kupnem drugiej bo potrzebuje na duzych kolach z racji czestych spacerow do lasu i generalnie ja raczej nie chodze po chodnikach tylko po polach ( na spacer z Kuba biore psa ) Mysle ze moze kupie Mutsy, podobno sa bardzo dobre no i sprawdzaja sie w warunkach lesno-blotnych. Tylko cena..kurcze musze to naprawde przemyslec bo znowu wydac ponad 1000 na wozek to lekkie przegiecie...
 
Anek mutsy ma strasznie waskie siedzisko.27 cm.Synek mojej znajomej przestal jej uzywac w wieku 11 miesiecy bo mu bylo niewygodnie.Obejrzyj sobie ja na zywca a sie przekonasz.Emaljunga jest swietnym i solidnym wozkiem.Spacerowka jest niczym kanapa.Mega wygodnym i bezpiecznym dla dziecka.Przetrwa i przejedzie wszedzie jak czolg ;-)
Priscilla Sliczniutki ten Alu King dla dziewczynki idealny poprostu!!Mysle ze bedziecie zadowolone :-)
 
BUBA Nawet nie zwrocilam uwagi na wymiary..kurcze szkoda bo podoba mi sie, tak samo jak wozki Jane tez trojkolowe ale pewnie tez waski ..a co do Emmaljunga to racja ze czolg..no wytrzymaly do bolu, juz wszedzie nim jezdzilismy nawet po lesie z gorki po korzeniach i kamieniach i nic wszedzie wjedzie a dziecko spi jak aniolek bo wozek ma niesamowite amortyzatory. Bloto kaluze wysokie krawezniki ...gdyby tylko po zlozeniu byl mniejszy...ale moze faktycznie nie powinnam narzekac, w sumie wygoda dziecka wazniejsza niz zajmowane miejsce w bagazniku.
 
No ja mam spacerówke Mutsy - i fakt jak ubiorę Oliwkę w kurtkę zimową + w wózku mam śpiworek, który zachodzi na boczki to mała nie ma żadnego pola manewru - dlatego zastanawiałam się nad quinny speedi xs - jest aż o 10 cm szerszy, no ale jestem zakochana w wyglądzie Mutsy.... ale teraz musze już pomyśleć o czymś lekkim i dlatego szukam wózka z waga max 6,5 kg, słyszałam też dużo dobrych opini o Bebe Confort Viva
https://www.babyboom.pl/forum/[URL=...geshack.us/img231/563/vivarp5.png[/IMG][/URL]
 
Magdaleona zgadzam sie ,tez duzo dobrego slyszalam o tym wozku a ze sama mam wiele rzeczy tej firmy moge potwierdzic solidne wykonanie z niesamowita funkcjonalnoscia :-)
dla odmiany ja mam speedi xs wlasnie wybralam ze wzgledu na najszersza na rynku spacerowe.A mutsy...hmmm trudno sie w nim nie zakochac :)
 
Buba no niestety miłość jest czasmi ślepa, ile razy przeklinałam już mój wózek jak musiałam odpinać siedzisko 5 kg, składać 15 kg ramę i wrzucać do bagażnika te kloce... No ale cóż, za to rewelacyjnie się prowadzi (mimo wagi) a z Oliwką w ubraniu ze wszystkimi szpargałami jest to już sporo ponad 30 kg
 
Magdaleona tos ty kochaniutka na silke nie musisz smigac ;-) a tak powaznie to Cie rozumiem,mozna sie wkurzyc ale cos za cos masz za to swietny komfort jazdy :tak:
Powiem Ci szczerze ze ja wybralam Quinny ze wzglendu wlasnie na te spacerowke i kompatybilnosc z maxi cosi no i niewielka wage choc wiele osob odradzalo ze mala gondola(Franek jezdzil w niej do 8 mca) ze brak palaka w spacerowce (poszukalam,pogmeralam i znalazl sie za 18 zeta :-p ) no i okazalo sie ze jest jednak fajny i teraz doceniam jego zalety :-) Sklada sie szubciutki no i nie zajmuje zbyt wiele miejsca.Ale raczej smigam nim tylko na terenowe spacery.Na szalenstwa miastowo-resteuracyjno-gosciowe mam Quinny Zappa ktorego uwielbiam wprost.Po zlozeniu jest najmniejszym wozkiem jaki jest dostepny wogole :tak: Wrzucasz go do torby i juz.
 
Buba a w zappie nie przeszkadza Ci, że oparcia nie da się rozłożyć? Co prawda dla chcącego nic trudnego - widziałam jedną mamę w parku która przechyliła wózek i poarła rączkami o siedzisko ławki - maluch spał na leżąco a mama czytała ;)
 
reklama
Tez stosuje ten patent z przechyleniem ;-) Troche mi to przeszkadza...bylo by zbyt pieknie z tym regulowanym oparciem.... ale woze w aucie dwa wozki Zappa i Esprita (ten na plasko sie rozklada) no i jak maly ma drzemke to wyciagam ten drugi.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry