reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerowki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć! dziewczyny a co sądzicie o Baby dreams lucky?. Właśnie go kupiłam no i szcerze, nie mogę się do niego przyzwyczaić. Np na prostej drodze przy zablokowanych kołach znosi go. Nie zabardzo wiem, czy to wada czy on taki poprostu jest. Ogólnie mam wózek wielofuncyjny na pompowanych kołach i uważam, ze byłby ideałem gdyby nie brak pasów i okienka w budce. No i waży 20 kg.
 
reklama
Fredka dzięki za opinię, bo ja myślałam o kupnie właśnie tego modelu, ale chyba teraz już zrezygnuję. Musze jeszcze poszukać opinii o tym Chicco. BUBA a o tym psuciu to mówiły Ci znajome, czy jakoś w necie takie info można znaleźć?
 
Irlandia! Ja kupilam spacerowke Chicco Ct 0.1, mam ja juz 3 miesiace i spisuje sie OK, narazie sie nie popsula. Jestem z niej zadowolona.
Wg mnie nie ma idealnego wozka, trzeba by mniec chyba kilka roznych, zeby pasowaly na kazda okazje :)
 
Irlandia moja siostra miala prawie wszystkie rzeczy dla swojego synka z Chicco i ciagle jej sie cos psulo i rozpadalo.W wozku wygial sie stelaz i wypaczyly kolka.W krzeselku tapicerka rwala sie jak certa i regulacja sie zacinala,lezaczek zardzewial no i moglabym wymieniac.Ale to bylo 3,5 roku temu.Moze teraz podniesli jakosc.??Musisz popytac uzytkowniczek Ct.4
ewcik Racja,racja trzeba miec na kazda okazje bo nie ma idealnego.....:-( ja narazie testuje czwarty...zobaczymy na ilu skoncze....:no: :no: :no:
 
na prostej drodze przy zablokowanych kołach znosi go. Nie zabardzo wiem, czy to wada czy on taki poprostu jest.

Podobno gdzieś jest zapisane, że koła mogą skręcać pół metra na jakiejś odległości (nie pamiętam jakiej). Kolega chodził i reklamował i nic nie wychodził, bo mu pokazali ten zapis.
 
Na kolor narazie nie patrzę. Jak już znajdę model, który chcę, to się za kolorami rozejrzę :)
 
reklama
Joaska gdzieś czytałam opinie o tym wózku i dziewczyny nie narzekały :-)
Ja napierw przed kupnem musze przymierzyc Antosia do wózeczka, wydaje mi sie, że najwazniejsze żeby wózek był w miare głęboki :-) Jak narazie nasz typ to: dużo jezdzimy samochodem i musi byc parasolka

www.desen.com.pl/wozki_dzieciece.php?wozek=88
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry