reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacery-wozek...

Ewelka20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2013
Postów
248
Kobietki :-D
Moja kluska ma 4,5 mies.Zawsze grzecznie lezal i spal w gondoli w wozku"ale teraz maly obrazil sie na gondole i jak nie spi to jeczy,steka,placze w wozku a jak wezme go na rece to dziecko szczesliwe.Niestety nie moge tak z nim spacerowac bo mam czworke urwisow w tym dwulatka na szelkach.
Zastanawialam sie nad fotelikiem zamiast gondoli,ale dziewczyny odradzily mi ze wzgledu na kregoslupek malego.
Buda calkiem obnizona,poduszka w gondoli nie pomaga,zabawki tez nie.
Macie jakies sprawdzone sposoby,czy trzeba czekac az maly poprostu zacznie siedziec?
 
reklama
Jeśli masz spacerówkę, w której całkiem na płasko da się rozłożyć oparcie, to możesz spróbować. Ewentualnie może chusta albo nosidło?
 
Czyzby osiagnal taki wiek, ze lubi patrzec co sie dzieje wokol? Moze sprobuj go w nosidelku nosic na spacery. Chyba jeszcze za maly na polsiedzaca pozycje albo spacerowke.
 
Czyzby osiagnal taki wiek, ze lubi patrzec co sie dzieje wokol? Moze sprobuj go w nosidelku nosic na spacery. Chyba jeszcze za maly na polsiedzaca pozycje albo spacerowke.
Dlaczego? Ma prawie 5 mies.moj syn ma 7 a dawno jeździ w spacerowce
I duzo dzieci widze 5 miesiecznych
Przeciez jak w domu w bujaku siedzi to taka sama pozycje masz w spacerowce albo foteliku samochodowym..
Nie lezy na plasko..
Co mu sie stanie w pozycji pol lezacej ?;)
A nosidlo czy chusta to tez na dluzsza mete tak mi sie wydaje nie jest wygodne dla matki i dziecka
 
Ostatnia edycja:
Dlatego napisalam chyba, bo raz, ze nie pamietam jak to bylo a dwa to rozne sa dzieci przeciez.
 
Spróbuj na brzuszku i odchylić budkę tak żeby widział do przodu co się dzieje. U mnie się sprawdza. Nie wiem czy we wszystkich wózkach sie tak da, ale raczej tak.
 
reklama
U mnie ten sam problem! Mała skończyła 4 miesiące (tez kluska;) i zaczęla być ciekawa świata. I dokładnie tak jak piszesz, jadę na sygnale:/ buda opuszczona i na brzuszku nie daje rady bo i tak jej świat przysłania:/ wyjeżdżam tylko jak ma porę spania. Ale ja mam jedno dziecko wiec jestem w stanie sie do niej dostosować.
Co do spacerówki to nie mam pojęcia jak sie ma pozycja półleżące do rozwoju dzidziusia, jakby ktoś miał jakieś opinie to chętnie przeczytam.
Bo spacerówka całkiem na płasko to tak samo jak gondola wiec problem i tak bedzie. Nosidła moja nie lubi:/
 
Do góry