)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Spadek beta HCG w 9/10 tygodniu

Rozwiązania
0
Cześć,

Jestem po poronieniu... i to moja druga ciąża. Mam stwierdzoną mutacje mthfr c677t
Dla swojego spokoju monitorowałam beta hcg i zauważyłam spadek koło 9 tc (koło 9 tygodnia niepokój mój też wzbudziło mniej nasilone objawy ciąży)

1.08.19 : 111356
3.08.19 : 106857
5.08.19 : 97767
Progesteron 57.1
(wykonywane w tym samym laboratorium)

Biore :fraxiparine 0,4 i od 3.08.19 duophasen 2 razy dziennie 10mg (mam po nim nasilone objawy ciąży )
Byłam 5.08.19 na usg i była widoczna akcja serca oraz przyrost CRL - 27mm

Moje pytanie czy jest czym się martwić ? Czy spadek beta oznacza, że ciąża obumiera?

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Wiem że to nie pocieszy ,ale nas tu dużo po poronieniu i to nie jednym , ja np po 2 , teraz w 3 ciąży udanej zdrowej 33 t, będzie dobrze zobaczysz , niestety w tych czasach często się to zdarza ,ale nie musi się powtórzyć

Rozwiązania
0
Zyje nadzieja ze ta ciaza skończy sie szczęśliwie !
Nie wiem czemu mi sie to przytrafia... mam 23 lata, żadnych chorób, uprawiam sport, nie pieje, nie pale...

Fado123

Rozwiązania
2
No właśnie najgorsze to,że każda z nas dbała o siebie ,starała się o tą ciąże a tak się kończy , choć u Ciebie nie wiadomo bo na usg było ok , co przy spadającej becie nie powinno , więc mam nadzieję że będzie dobrze

Mała.czarna

Rozwiązania
0
Czasem nawet kochana nie wiemy co w nas siedzi. Ja mam 26 lat jestem po 2 poronieniach i właśnie czekają mnie badania genetyczne, krzepliwosc krwi itd

Rozwiązania
0
Zyje nadzieja ze ta ciaza skończy sie szczęśliwie !
Nie wiem czemu mi sie to przytrafia... mam 23 lata, żadnych chorób, uprawiam sport, nie pieje, nie pale...
Trzymam ogromne kciuki za Ciebie i wyobrażam sobie, jaki masz stres. Ja od 2 dni płacze i czekam aż w końcu poronienie pojawi się samo z siebie.

reklama

Mała.czarna

Rozwiązania
0
Trzymam ogromne kciuki za Ciebie i wyobrażam sobie, jaki masz stres. Ja od 2 dni płacze i czekam aż w końcu poronienie pojawi się samo z siebie.
Jestem z Tobą. Bardzo mi przykro :( Musisz nastawić sie ze musi się to stać ale trzeba żyć dalej i najlepiej zrób coś dla siebie

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Potrzebuję porady 8
M Potrzebuję porady 29
annkow111 Potrzebuję porady 6
Margolcia23 Potrzebuję porady 12

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry