reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek BETA HCG

Dołączył(a)
11 Grudzień 2023
Postów
12
Cześć, dziś jestem w 40dc, 27 grudnia poszłam na betę do laboratorium vitalabo wynik bety 5330,9, wczoraj powtórzyłam badanie w laboratorium synevo wynik dziś rano 5152… wpadłam od razu w rozpacz ale pojechałam dziś znów powtórzyć badanie z powrotem do vitalabo… czy jest cień nadziei, że labolatoria mogły podać różne wyniki? Wynik dopiero rano a ja o niczym innym nie myślę…
 
reklama
Nie liczyłabym na to...
Lab co najwyżej mógł pomylić próbki, ale to naprawdę musiałby być ogromny zbieg okoliczności...
 
Cześć, dziś jestem w 40dc, 27 grudnia poszłam na betę do laboratorium vitalabo wynik bety 5330,9, wczoraj powtórzyłam badanie w laboratorium synevo wynik dziś rano 5152… wpadłam od razu w rozpacz ale pojechałam dziś znów powtórzyć badanie z powrotem do vitalabo… czy jest cień nadziei, że labolatoria mogły podać różne wyniki? Wynik dopiero rano a ja o niczym innym nie myślę…
Trudno powiedzieć. Wprawdzie normy tych dwóch laboratoriów są bardzo różne, ale nie mam wiedzy, by powiedzieć czy inaczej przeliczają wyniki.
 
Cześć, dziś jestem w 40dc, 27 grudnia poszłam na betę do laboratorium vitalabo wynik bety 5330,9, wczoraj powtórzyłam badanie w laboratorium synevo wynik dziś rano 5152… wpadłam od razu w rozpacz ale pojechałam dziś znów powtórzyć badanie z powrotem do vitalabo… czy jest cień nadziei, że labolatoria mogły podać różne wyniki? Wynik dopiero rano a ja o niczym innym nie myślę…
Różnica musiałby być jakieś min 2 tys.
Obawiam się, że marne szanse na to :(
 
Cześć, dziś jestem w 40dc, 27 grudnia poszłam na betę do laboratorium vitalabo wynik bety 5330,9, wczoraj powtórzyłam badanie w laboratorium synevo wynik dziś rano 5152… wpadłam od razu w rozpacz ale pojechałam dziś znów powtórzyć badanie z powrotem do vitalabo… czy jest cień nadziei, że labolatoria mogły podać różne wyniki? Wynik dopiero rano a ja o niczym innym nie myślę…
A czemu wynik rano? Ja jak u nich robiłam to wynik miałam tego samego dnia...
Trzymam kciuki, chociaż u mnie zatrzymanie bety nie wróżyło dobrze. Właśnie byłam po 1 usg (beta 4800) i nst dnia beta moooocno zwolnila.... :(
 
Cześć, dziś jestem w 40dc, 27 grudnia poszłam na betę do laboratorium vitalabo wynik bety 5330,9, wczoraj powtórzyłam badanie w laboratorium synevo wynik dziś rano 5152… wpadłam od razu w rozpacz ale pojechałam dziś znów powtórzyć badanie z powrotem do vitalabo… czy jest cień nadziei, że labolatoria mogły podać różne wyniki? Wynik dopiero rano a ja o niczym innym nie myślę…
Myślę, że tutaj są marne szanse, że lab podał zły wynik. A byłaś już u lekarza?
 
A czemu wynik rano? Ja jak u nich robiłam to wynik miałam tego samego dnia...
Trzymam kciuki, chociaż u mnie zatrzymanie bety nie wróżyło dobrze. Właśnie byłam po 1 usg (beta 4800) i nst dnia beta moooocno zwolnila.... :(
Tego samego dnia miałam wynik w vitalabo, badanie kilka minut po godzinie 9 a wynik ok 18 tego samego dnia, w synevo badanie również kilka minut po godzinie 8 i na formularzu, który otrzymałam jest napisane czas oczekiwania 1-2dni. Ale Pani w synevo powiedziała, że wrzucają około 5 rano
 
reklama
Niestety marnie to wyglada... po wynikach bety wybierz sie do lekarza, bo może uda ci się samej z tym uporać, ale jeśli nie bedziesz musiała do szpitala stawić sie. Przykro mi
 
Do góry