reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek BETA HCG

5152 było wczoraj.
Post jest z wczoraj i jest napisane, że poprzedniego dnia zrobiła betę i wczoraj dostała wynik, tak zrozumiałam. Musiałam źle zrozumieć. Wczoraj jest post „wczoraj powtórzyłam badanie w laboratorium synevo wynik dziś rano 5152”. Widocznie źle to odczytałam :)
 
reklama
Post jest z wczoraj i jest napisane, że poprzedniego dnia zrobiła betę i wczoraj dostała wynik, tak zrozumiałam. Musiałam źle zrozumieć. Wczoraj „wczoraj powtórzyłam badanie w laboratorium synevo wynik dziś rano 5152”.
Aaaa widzę, moj błąd.

Ale jezeli beta spadła i teraz wzrosla, to nie wrózy to dobrze. Tak czy inaczej trzeba poczekać do wizyty u lekarza, na IP jakby coś sie działo.
 
Aaaa widzę, moj błąd.

Ale jezeli beta spadła i teraz wzrosla, to nie wrózy to dobrze. Tak czy inaczej trzeba poczekać do wizyty u lekarza, na IP jakby coś sie działo.
Dzwoniłam dziś od rana do swojej Pani ginekolog i kazała nie porównywać badań bety ilościowej i jakościowej, także jestem nadal dobrej myśli. ☺️ Badanie 5 stycznia, także zobaczymy jak sytuacja dalej się rozwinie
 
Dzwoniłam dziś od rana do swojej Pani ginekolog i kazała nie porównywać badań bety ilościowej i jakościowej, także jestem nadal dobrej myśli. ☺️ Badanie 5 stycznia, także zobaczymy jak sytuacja dalej się rozwinie
Ty nie robiłaś bety jakosciowej. Jakościowa to wynik "obecna" lub "nieobecna". Zwykły sikaniec jest jakościowy. Ale oczywiście porównywanie wyników z dwóch laboratoriów jest niezgodne z ideą badania przyrostów, więc oby to był powód całego tego zamieszania.
 
reklama
Tak czytam twoje posty i oby mnie przeczucie nie myliło ale czuję że to się dobrze skończy 🙂 trzymam mocno kciuki za Ciebie
 
Do góry