reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg niewielki spadek

Dołączył(a)
9 Luty 2024
Postów
1
Hej. Ostatnia miesiączka 11 stycznia. Beta hcg wczoraj 69,98. Dziś zrobiłam ponownie, wynik 66,73. Jest się czym martwić? Zrobiłam dziś, bo nie wytrzymałabym czekać cały weekend do poniedziałku..Trochę się zmartwiłam. Wiem, że to niewielka różnica, ale jednak spadek jest. Nie minęło też nawet pełne 24h od poprzedniego badania. Badanie wykonałam tez w obrębie tego samego laboratorium, ale w innym mieście.. Może to tez jakiś niewielki błąd trzeba wziąć pod uwagę. Jak myślicie?
 
reklama
Beta hcg nawet po kilku godzinach powinno być choć odrobinę wyższe w odniesieniu do poprzedniego badania. Mogłaś wyłapać ciążę biochemiczną. Powtórz badanie.
 
Nie wygląda to niestety pozytywnie.
Ale skoro badanie robione w różnych labach to można liczyć na błąd pomiaru.
 
Ja bym nie liczyła na błąd pomiaru, bo jednak jest odstęp, wiec beta powinna być wyższa. Skocz jeszcze w poniedzialek, ale nie nastawiałabym się za bardzo.
 
Raczej ciężko zwalić na błąd pomiaru. Ja też nie nastawiała bym się pozytywnie. Spadek to spadek, zazwyczaj nie wróży nic dobrego.
 
reklama
Hej. Ostatnia miesiączka 11 stycznia. Beta hcg wczoraj 69,98. Dziś zrobiłam ponownie, wynik 66,73. Jest się czym martwić? Zrobiłam dziś, bo nie wytrzymałabym czekać cały weekend do poniedziałku..Trochę się zmartwiłam. Wiem, że to niewielka różnica, ale jednak spadek jest. Nie minęło też nawet pełne 24h od poprzedniego badania. Badanie wykonałam tez w obrębie tego samego laboratorium, ale w innym mieście.. Może to tez jakiś niewielki błąd trzeba wziąć pod uwagę. Jak myślicie?
Mogę się wypowiedzieć na podstawie własnego doświadczenia. Pierwsza beta 87, za 48h tylko 91 i niestety ciąża biochemiczna. U Ciebie spada więc obawiam się że go też biochem. Jak beta spadnie do 0 to zacznie się krwawienie.
 
Do góry