reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

reklama
Krolewno a ja o dziwo poszlam do wc przed seansem i zaraz po. A tak to nic mi sie nie dzialo :-) oprocz szalejacej Ksiezniczki w srodku.
 
Tak!!
SARA!!

Agacynda ja jak bylam w kinie to mala mi poprzestawiala wnetrznosci:-)
Krolewno fajnie ze i ty tutaj:-) faktyxznie dalo sie wyczuc od pewnego czasu dziwna atmosfere:-/
 
Slicznaaaa Malutka :-)) gratulacje Margociu!!

A wiec nie jestem jedyna ktora ma nadwrazliwe dziecko na kino hehehehe
 
moze nie byłam na wątku od początku, ale jakoś od kwietnia sie udzielałam cały czas i jakoś nie wyobrażałam sobie żeby zafasolkowane odchodziły;/ kurde powiem wam szczerze ze miałam kryzys w tym cyklu szczęśliwym, nie wchodziłam prawie na forum bo mi sie płakac chciało jak widziałam suwaczki ciążowe u dziewczyn na wątku,

Ty królewno powinnaś zatem zrozumieć dziewczyny, ale wierzcie mi że nie chodziło im o to żebyście się wyniosły :-( jest mi bardzo przykro, że tak to zrozumiałyście :-(
MGIEŁKO powiem a w sumie napisze tylko jedno bardzo zabolało mnie stwierdzenie Twojego męża bo to nie moja wina, że nie mogę zajść w ciąże
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
i mogłaś sobie odpuścić wpisywanie tych słów na forum


sorki, że tu weszłam do Was i to napisałam, ale naprawdę boli mnie to, ze wszystko zrozumiałyście nie tak i żadna z Was nie skomentowała chociażby ostatniego wpisu Mgiełki, który moim zdaniem był nie na miejscu:-(

niektóre z Was mam na fb i bardzo się z tego cieszę, bo bardzo Was lubię, jesteście jak e-rodzina i nie wyobrażam sobie, żeby z Wami już nie pisać
 
tylko popatrzcie sobie na inne watki starankowe.. zaciazone i staraczki tak samo sie udzielaja i jakos jedne i drugie wzajemnie sie wspieraja.. tylko ten watek jakos zamarł

skoro tam jest problem to Asita zapraszamy do nas, ja chetnie posłucham o owulacji, monitoringu, testowaniu itp itd. :rofl2:
 
Dzięki dziewczyny może tutaj nie usłyszę od Mgiełki takich tekstów jak tam :-( przepraszam Mgiełko, ale naprawdę bardzo zabolały mnie Twoje słowa
 
reklama
Asita no tekst rzeczywiscie niezbyt miły, ale czy nie lepiej zapomniec o złym i zaczać wszystko od zera, po co sie kłócić i denerwowac :tak:

ejj no qtwa @ powinnam miec juz 8 dni temu ;[[[

moje dziecko obsrało całe spodnie ;[;[;[
 
Do góry