reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

reklama
Agacynda po twarogu chyba ok, tzn problemów z brzuszkiem nie było:) jedynie rano dziś jakby więcej śluzu...zobaczę jak będzie w ciągu dnia, bo w sumie to różnie z nim jest raz więcej raz mniej.
A jak Anielka dziś?? dalej marudna? Ja mam nadzieję, że Nadka już dziś wróci do formy bo wczoraj nie do zniesienia była;)

Mgiełko a Wy już opanowałyście problem śluzu??

Paulinko, Anulk@ a gdzie zdjęcia Waszych Maleństw??:>

Domik kurcze:( biedna Lenka:( a to już potwierdzone na 100% tym razem??

Asitkoooooooooooooooooooooooooo??? czy Ty nas już nie lubisz? :( :( :( :( :( :( :( :( ;( ;(
 
domik o kurcze biedna Lenutka :-( musisz teraz podrążyć temat żeby wiedzieć jak jej pomóc
Mamuśki które mają córy mam do oddania strój kąpielowy early days, kupiłam kiedyś córci ale na metce rozmiar niby 86 ale jest to góra 80 więc zdążyła założyć go chyba raz więc nie licząc prania jest jak nowy. Nam się już nie przyda, wyrzucić szkoda a u mnie dookoła sami mali chłopcy więc jakby któraś z Was chciała to wyślę
101_9930.jpg101_9924.jpg
 

Załączniki

  • 101_9930.jpg
    101_9930.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 26
  • 101_9924.jpg
    101_9924.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 25
hej wszystkim
nie odzywam się ale czytam na bieżąco mam problem z Dominiką na początku myślałam że przeziębiła sobie pęcherz bo bardzo często chodziła siusiu, zrobiłyśmy badani moczu itp wszystko ok byliśmy u pediatry dostała bactrim brała dwa tygodnie i nic ona dalej chodzi juz teraz trochę rzadziej tylko najgorsze jest to ze nie wiem co jest przyczyną, rozmawiałam z panią w przedszkolu czy coś się stało no ale nie. Strasznie się martwię dzisiaj idziemy znowu do lekarza
A Antoś żywe srebro normalnie wszędzie go ciągnie wszytko interesuje
 
Sihayko -hehe na naszych zdjęciach to już nie ma słodkiego człowieczka tylko np. włosy na głowie albo moja szyjka, której nie ma :)- teraz już ostatnie chwile żeby bębolka uwieczniać
Agacyndo Pianko- no ja już nie mam zamiaru się nigdzie ruszać, bo po prostu nie dam rady - Mały jest tak nisko, że jak chwilę postoję, pochodzę albo nawet posiedzę na krześle to mnie boli dość mocno - aż się zaczęłam zastanawiać czy my w ogóle dotrwamy do tego 6.12 ...

Domik - nie martw się - nie taki AZS straszny a lepiej może wiedzieć na czym się stoi i jak temu przeciwdziałać
a przez te Twoje cuda to ja chyba fb założę...

ałć.. ale zebrałam po żebrach od Synalka - jak ja to lubię ! - serio - więcej radochy mi to sprawia niż te pierwsze ruchy. Teraz to moje hobby obserwować mój falujący krzywy brzuch, smerać i pobudzać kopniaczki i takie tam ;-)
 
Agnieszko i co powiedział dr? co dalej z Dominiką?
Anulk@ masz rację te brzuszkowe szaleństwa są the best :-D korzystaj z ostatnich tygodni :)
Asitko widzę że dzisiaj wizytujesz, daj znać po wizycie jakie plany na najbliższy czas :*
 
Ostatnia edycja:
nie ma żadnych wieści od Agnieszki?? ciekawe co z malą Dominisią. biduleńka.

u mnie Lena szaleje. wstała o 4.10... spac nie chce.... a do tego jest wysypana. nie widziałam jej jeszcze w takim stanie. plecki ma okropne. całe w czerwonych plamach:-( rycze jak ją smaruje

ANIULKA tu masz zdjecie karuzeli co ostatnio robiłam zabawki14.jpg
 

Załączniki

  • zabawki14.jpg
    zabawki14.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 39
Domik:( bidulki Wy...ściskam i trzymaj się tam kobito:* ucałuj Lenutka od cioci sihayki:)
Meduza super:)

Agnieszko a jak u Was? co z Dominisią??

Asitko a jak u Ciebie wizyta??

Anulk@ super, że Maksiu taki żywotny:) pamiętam jak się zamartwiałaś, że mało się rusza.. a tu proszę, bo żebrach matulę traktuje;)

Agacyndka jutro idę do fryzjerki - zastępczej za moją, bo moja na porodówce;) więc jak ta nowa mi spierdzieli strzyżenie to wiem gdzie się zgłaszać z wołaniem o pomoc - do Twojego A.!:D
A co tam u Was??

Gosiaku a co u Ciebie i Saruni?? dalej korzystacie z basenowych atrakcji?? kiedy zaczęłaś z Sarą?? bo tak się zastanawiam nad Nadką...
 
Domik a ta wysypka to po czym? Po szczepieniu? Czy o co chodzi? Biedna Lenusia... :-( ucaluj Kruszynke i buziole dla Ciebie :* cierpliwosci Kochana i duzo zdrowka :**

Sihayko jak dietka? Co nowego w lodowce? :-) a do A na strzyzenie zapraszam serdecznie ;-) tylko 3,5 godzinki z krk :-) noo moze mniej :D

Pianko superasny stroj, ale moja Bambarylka dopiero konczy rozmiar 62 wiec daleko jej do 80 :-) a jak Rozrabiaka Kubalinek? :-))

Agniesiu maaatko jedyna i co lekarz powiedzial? Znalazl jakas przyczyne? Moze to podloze wlasnie psychiczne a nie fizjologiczne, hm? Kurcze... Ciekawe. Daj znac koniecznie.

Asitko ? Hop hoooop? :)

Krolewnooo a Ty gdzie sie podziewasz? Jak Twoje Ksiezniczki? I powiedz mi jak Ty sie czujesz na spirali? Uciazliwa jest? ja chyba zainwestuje bo szalu dostaje na tabletkach...

Anulka jeszcze troszke i zamiast brzuszkowe falowania to bedziesz ogladac Maksia na zywo. :-)) i takie fajne ruszanie raczkami w zwolnionym tempie :-) mam filmik jak 4 dniowa Nelka pierwszy raz lezy w swojej hustawce i tymi raczkami tak powietrze lapie hihihi takie to smieszne :-)

U nas calkiem okej aczkolwiek od 16-19 mam taki cyrk ze dzisiaj juz razem z Nela plakalam zamknieta w ciemnej pralni u rodzicow w domu. Niczym jej uspokoic nie moglam. Jakas masakra. I tak od kilku dni dokladnie o tej samej porze. Nie wiem o co chodzi... Jesli to ten skok rozwojowy o ktorym Gosia mowila, to pliiiiiis niech sie juz skonczy. A tymczasem udaje sie spac bo pierwsza juz :o
Czytajacym dobranoc, jutrzejszym Dzien Dobry :D
 
reklama
hej dziewczyny
dostałyśmy skierowanie do urologa dziecięcego i bedzie miła Usg pęcherza i nerek, mam nadzieje ze dobrze będzie . Boje sę że jej sie jakaś krzywda dzieje w tym przedszkolu jak się jej pytam czy sie czegoś boi to mówi że boi się ze pani j zostawi. Rozmawiałam z przedszkolanką i ona mówi że takiej sytuacji nie było nie wiem co mam myśleć .Będe musiła wybrać się z małą do psychologa
 
Do góry